Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A8 D3 4.2 TDI S8 LOOOK in progress By Mordeliuss ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
23 godziny temu, audiaudi napisał:
M.FACEBOOK.COM

Modyfikacje Kierownica Audi dodał(a) nowe zdjęcie.

 

Dokładnie ta firemka :)

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj podumałem i pokombinowałem i kierownica zamówiona :decayed::polew: Jak widać mnie nie trzeba namawiać :facepalm:

28.01.2021 - dzień zdecydowanie owocny i plany zrealizowane w 99% więc szykuje się duży update :banan:

 

Opublikowano

Fajna :thumbup1: dodaj do planów klapę od s8 ;)

Opublikowano
  • Autor

Poza całym tematem wczorajszych modów i owocnego dnia przy pracach dziś poszedł impuls i zamówiłem hamulce :polew::banan:

Terminy poumawiane na kolejne rzeczy :decayed: w sobote rano myje auto i wjeżdzam w pare zdjęć i oczywiście pochwalę się tu.

Opublikowano

A'propos modów kierownic mogę śmiało polecić:

WWW.FACEBOOK.COM

Kierownica Audi jest na Facebooku. Dołącz do Facebooka, aby nawiązać kontakt z Kierownicą Audim oraz...

Kolega modził u nich kierę z A8 D3.

Robią ścięte, pogrubiają , dorabiają "bicepsy", "tricepsy", carbony etc.

Rezultat ?

Opublikowano
  • Autor

Dzisiejszy dzień i snieg po kolana skutecznie zniechecil mnie do jakichkolwiek zdjęć i mycia auta :angry: 

A na domiar złego zgubiem karte pojazdu przed rejestracja :facepalm: i teraz bede musiał kombinować zeby zarejestrować auto. 
 

Z rfektu ostatnich prac jestem megaaaaaaa zadowolony :banan:zreszta na dniach mam nadzieje ze sami ocenicie :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Mała oczekiwana przeze mnie zmiana :slina: graty leżały już jakiś czas i czekałem tylko na chwile żeby to wszystko zgrać w czasie. I jednego pewnego piątku się udało :banan:

Wprowadzone zmiany:
- zderzak S8 pomalowany na nowo
- drugi komplet lamp od 6.0 W12 z ori LED DRL (regenerowane i malowane na czarno by ARCZI PERFORMANCE)
- nowe kratki halogenów S8 (oklejony chrom)
- nowy grill S8 (oklejony chrom)
- obniżenie auta -25mm VCDS
- nowe żarówki D2S Osram NIght Breaker Laser Xenrac
- nowe żarówki H11 by Promotor Light Devices
- oklejenie szyb tył
- przyciemnienie lamp tył
- oświetlenie wnętrza by Promotor Light Devices

Nie zatrzymujemy się oczywiście i już kompletuje kolejne graty :decayed:

1B66B67B-528E-42A3-938B-A9B08479A57D.jpeg

C041B260-C856-4E0C-8019-A63A3EAEBAB9.jpeg

9ABB7D13-D5F6-4D63-8FF2-B338E8FD8367.jpeg

5F14ED51-FD55-4053-8221-0FA26A7B608C.jpeg

C8532F44-0F6E-4868-BEA0-CD8B559EF5AC.jpeg

11915A99-B464-42F3-9BC9-B76670D21920.jpeg

EA90C321-453F-4C44-8C84-78AAB9647434.jpeg

BED8F0E3-FA0C-41D7-881D-015502C3529C.jpeg

0C5106CA-5051-44BB-96BB-FCFF04C26642.jpeg

Edytowane przez Mordeliuss

Opublikowano

Elegancko :kox:

Opublikowano

Ale mnie robi ten przód :buhaha: Jedziesz dalej z tematem, będę zaglądał i obserwował postępy:naughty:

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Mloty4x napisał:

Ale mnie robi ten przód :buhaha: Jedziesz dalej z tematem, będę zaglądał i obserwował postępy:naughty:

Bałem się czy jak zostawie ten chrom bedzie dobrze ale efekt mnie zaskoczył i jest mega dobrze :slina:

Opublikowano

no ryjek wyszedł zacnie

Opublikowano

Dobrze modzone tu:) teraz może klapa s8 (może USA?)wtedy z przodu blenda gładka np ?

zderzak tył również z s na kominy ? :) 

Opublikowano

Ryjek wyszedł meega :thumbup1:

Opublikowano

kolego a tak szczegółowo spoglądając na ostatnie mody, nie to żebyś źle to odebrał a gdybyś nie mieszkał tak daleko to ogarnelibyśmy temat.

Widzę że masz zdjęcie lamp przód i musiałbyś je sobie spolerować :P bynajmniej polerka ew. jakaś dobra ceramika albo folia ppf :P I będzie super :

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, Mloty4x napisał:

kolego a tak szczegółowo spoglądając na ostatnie mody, nie to żebyś źle to odebrał a gdybyś nie mieszkał tak daleko to ogarnelibyśmy temat.

:eusathink:hmmmm?

29 minut temu, Mloty4x napisał:

Widzę że masz zdjęcie lamp przód i musiałbyś je sobie spolerować :P bynajmniej polerka ew. jakaś dobra ceramika albo folia ppf :P I będzie super :

Podobno lampy byly polerowane i jest na nich nowo nalożony klar :wink:

Na razie martwi mnie fakt ze lampa sparowala po myciu. Ale już zamowiłem nowe dekielki z ASO i uszczelki wiec powinny być za tydzień.  

Opublikowano

Na spokojnie do celu ? spróbuj sobie uszczelnić sam ?

Opublikowano

Lampy zawsze trochę parują po rozklejeniu także o to bym się nie martwił 

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, Tkoczu_ napisał:

Lampy zawsze trochę parują po rozklejeniu także o to bym się nie martwił 

Generalnie zaparowala lewa w 70% cienka mgla. Domyślam się ze wyschnie ale nie chxe zeby zostały ślady na kloszu. 

 

23 minuty temu, Mloty4x napisał:

Na spokojnie do celu ? spróbuj sobie uszczelnić sam ?

Problem w tym że lampy trzeba rozklejać a nie mam czym ich skleic :facepalm:  Napewno poczekam aż przyjda mi nowe dekle i wtedy otworze lampe z tylu i dam jej sie przewietrzyc. 

Opublikowano

Ja po malowaniu środków miałem tak:grin:

 

2C46683F-AF35-4F71-884B-3260C8A9CF22.jpeg

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Tkoczu_ napisał:

Ja po malowaniu środków miałem tak:grin:

 

2C46683F-AF35-4F71-884B-3260C8A9CF22.jpeg

U mnie jest zdecydowanie gorzej :polew:

zeszlo Ci to? :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.