Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Asystent parkowania


Sebikwro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Nie wiem czy w odpowiednim miejscu wstawiam pytanie dlatego wybaczcie panowie . Mam kłopot w moim a4 B8 . Jak wrzucam wsteczny ( tiptronic ) to oczywiście na ekranie pojawia się wizualizacja auta i wszystko jest ok ale po wrzuceniu D i ruszeniu wizualizacja asystenta nie znika tylko trzeba ręcznie ją wyłączyć . Możecie pomóc ? Coś trzeba przełączyć ? Wcześniej było ok . Przyznam że trochę się bawiłem ustawieniami i nie wiem czy czegos nie poprzestawiałem . Dodatkowo zauważyłem że stało się tak po umyciu samochodu . Może zbieg okoliczności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sebikwro napisał:

Przyznam że trochę się bawiłem ustawieniami i nie wiem czy czegos nie poprzestawiałem.

Myślę, że tu powinieneś zacząć szukać przyczyny. Co poprzestawiałeś, gdzie dokładnie i po co?

W zależności co zrobiłeś - być może miało to wpływ. Później szukałbym w innych miejscach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Barti_ napisał:

Myślę, że tu powinieneś zacząć szukać przyczyny. Co poprzestawiałeś, gdzie dokładnie i po co?

W zależności co zrobiłeś - być może miało to wpływ. Później szukałbym w innych miejscach ;)

Dzięki ale jak na spokojnie przeanalizowałem to problem pojawił się po umyciu auta . Do wjazdu na myjnie było ok , a po już nie . Dziwne bo wszystko działa elegancko ale ekran nie wraca sam np do radia tylko trzeba to zrobić ręcznie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...