Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] H6W LED już dostępne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Pewnie wielu z was chciało by zamienić swoje żółte żarówki światła postojowego na żarówki które dają kolor podobny do Xenonu...

Dlatego daje linka do Aukcji... którą znalazłem -http://www.allegro.pl/show_item.php?item=598290435

Wiem że nie łatwo było u nas w Polsce nabyć tego typu żarówki ....

Opublikowano

Jest dobrze??Zadnego bledu nie wywala??

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie wsadziłem :confused4: dopiero do mnie idą ....

Opublikowano

sam jestem ciekaw ja kto świeci czy na biało, błekitno czy niebiesko

jak załozycie to zapodajcie jakąś fotke

poczekam na relacje i sam kupie pózniej :decayed:

Opublikowano

"znikomy pobór mocy – pozostawienie auta przez noc z włączonym oświetleniem LED i nie powinno to spowodować rozładowania akumulatora"

no to jak ma nie wywalać błędu?... skoro sam sprzedający pisze o znikomym poborze mocy... bez rezystorków z duuuuużymi radiatorami się nie obejdzie w B6

Opublikowano

Witam :hi:

Pewnie wielu z was chciało by zamienić swoje żółte żarówki światła postojowego na żarówki które dają kolor podobny do Xenonu...

Dlatego daje linka do Aukcji... którą znalazłem -http://www.allegro.pl/show_item.php?item=598290435

Wiem że nie łatwo było u nas w Polsce nabyć tego typu żarówki ....

najpierw sprawdź kolego czy działają (nie wywalaja błędu) potem zrób zdjęcie jak świecą i dopiero zakładaj temat a nie na odwrót.......
Opublikowano

Mam takie same żarówki LED od roku (kilka osób ma to samo) i trzeba dokładać rezystory, bo inaczej będzie FIS pokazywał błąd.

Opublikowano

Mario kupił takie :)

i nic nie wywala :)

maja wbudowany rezystor (opornik)

Opublikowano

Mario kupił takie :)

i nic nie wywala :)

maja wbudowany rezystor (opornik)

Niekoniecznie muszą być to te same LED'y.

Opublikowano

jeszcze nie wsadziłem :confused4: dopiero do mnie idą ....

Przeciez ori postojowki sa wciskane .... ?

Opublikowano

Mario kupił takie :)

i nic nie wywala :)

maja wbudowany rezystor (opornik)

Niekoniecznie muszą być to te same LED'y.

no moze nie te same ale Mario juz ma widizałem świecą i na fisie nic nie świeci wszytko ładnie pieknie :)

Opublikowano

Kolega emperorek też kupił ledy przy których FIS nie wywala błędu - może rzeczywiście coś wymyślili w końcu... Poczekajmy aż Cor72z założy i będzie wszystko jasne :>

Hmm Musashi wspominał coś że w starszych wersjach B6 moduł komfortu mógł być pozbawiony funkcji sprawdzania żarówek - nie wiem czy to prawda ale mogło by to wyjaśnić działanie ledów w jednych furkach a w innych nie...

Opublikowano

no to czekamy na relacje

Opublikowano

pewnie że niektórzy nie mają sprawdzania żarówek w B6...

Opublikowano

Można to jakoś sprawdzić VAG-iem - tzn. czy ma się "sprawdzanie" czy nie?

Opublikowano

Można to jakoś sprawdzić VAG-iem - tzn. czy ma się "sprawdzanie" czy nie?

jak masz pełnego FISa to masz sprawdzanie, tylko nawet jak nie będziesz miał to bez rezystorka te żarówki spalą się bardzo szybko, a i nie jest powiedziane, że przy okazji gniazda nie wypalą :gwizdanie: (basior tak miał)

Opublikowano

No więc jednak nie obędzie się bez rezanka rezystorów... a już miałem nadzieję.[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 19:53_________________________________________________Rozmawiałem przed chwilą z emperorkiem - wszystko się potwierdza, ma okrojony FIS więc nie wywala mu błędu. Przy czym jeździ na ledach już jakiś czas (zapomniałem spytać ale przynajmniej 2m-ce) i póki co mu nie padły.

Opublikowano

No więc jednak nie obędzie się bez rezanka rezystorów... a już miałem nadzieję.[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 19:53_________________________________________________Rozmawiałem przed chwilą z emperorkiem - wszystko się potwierdza, ma okrojony FIS więc nie wywala mu błędu. Przy czym jeździ na ledach już jakiś czas (zapomniałem spytać ale przynajmniej 2m-ce) i póki co mu nie padły.

również rozmawiałem dzisiaj z kolesiem w ASO i też mówił, że jak nie ma pełnego kompa to nie ma żadnych przeciwskazań i niby nie powinno się nic grzać ani przepalać, sam już nie wiem :mysli: , niech wypowie się ktoś kto już to robił, czy bez rezystorków będzie się grzało

Opublikowano
  • Autor

Wsadziłem dziś żarówki.... po włączeniu wywala błąd .... co najlepsze Migają zamiast się palić... :kwasny:

co należy zrobić by świeciły światłem jednostajnym??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.