Skocz do zawartości
IGNOROWANY

hokej wymiana.


piotrekZch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niestety mała przygoda poranna i spotkanie z zającem w efekcie ułamany kawałek dolnego spoilera/ hokeja tej części nie lakierowanej. Na allegro nowy zamiennik ok 130zł pytanie moje czy da się to wymienić bez ściągania całego zderzaka?? I czy są różnice pomiędzy sedanem a avantem tej części?? 

 

 

20210206_202549.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować szarpać powinna zejść jest na zatrzaski  ,nie ma różnicy sedan, avant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz trochę pokazane,środkową kratkę też trzeba szarpnąć,tylko dobrze to robić w ciepłym garażu,bo zimne plastiki mogą popękać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema więc tak hokej wymieniony niestety musiał poczekać bo covid przyjechał zemna z pracy i 10 dni izolacji było... wymiana taka sobie ale nie jestem zadowolony moze wy coś doradzicie. Kupiony był zamiennik montaż taki sobie wydaje mi się że  wymiarowo nie jest identyczny z oryginalnym... pomijam ze mam wrażenie że plastiki nasze sa bardziej szare a on jest czarny... niestety na bokach wyszły szary brzydkie widać na zdjęciach poniżej

20210220_162805.jpg

20210220_162756.jpg

20210220_162748.jpg

20210220_162740.jpg

20210220_162737.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno go dobrze wcisnąłeś ,bo wygląda jakby nie wskoczył na swoje miejsce,zrzuć zderzak i zobacz od środka ,wg mnie zapinki nie wskoczyły do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bokach były takie jakby kwadratowe zaczepy wciśnięcie na nie masakra tez myslalem czy dobrze weszły na nie... chyba poczekam do cieplejszych dni i zdjeme caly zderzak zeby to dobrze spasować ewentualnie podszlifowac i spasować bo narazie słabo wyglada i ten kolor kuje w oczy bo nie jest szary...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...