Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z odpalaniem


Endriu2707

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, nawet nie wiem jak tytuł opisać bo nigdy mi się takie coś nie zdarzyło. Zwykłe 1,6 PB, auto może tydzień stało, wczoraj wchodzę przekręcam kluczyk i oświeca się tylko kontrolka airbag, żadne inne. Auto kręci, ale nie odpala. Akumulator sprawny (nawet zamieniłem na inny), radio, szyby działają. Osuszam od rana miejsce wokół komputera i do kontrolki airbag dołączyła trakcja, reszta wskaźników dalej nieżywa. Raz na jakiś czas uda się na sekunde odpalić po czym gaśnie. Nie mam kompa to błędów nawet nie sprawdzę, a i auto stoi na ulicy. Jakieś chociaż najmniejsze sugestie macie?

Edytowane przez Endriu2707
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych śladów nielegalnego lokatora, który mógłby namieszać w kablach? Co mówi VCDS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden kabel nawet nie tknięty, nie widać niespodziewanych gości. Nie mam VCDS ani kabla. Na razie to wróżę, ale nie mam wyjścia. Spróbuję przekaźnik wymienić. Wydaje mi się, że nic nie cyka nawet. Jest on niżej pod Ecu i mógł się zalać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych, winny był przekaźnik nr 429. Czytałem, że steruje chyba zasilaniem ECU, ale poprawcie mnie jeśli to nie prawda. Rdzy nie było, ale rozebrałem, przeczyściłem i ożyło. W pobliżu mnie nie mają takiego albo mają jakieś śmieszne zamienniki no name. Zostało ASO. Temat do zamknięcia. 

IMG_0091.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...