Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi odpala na 2 sekundy


Tobiegoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem mechanicy rozkładają ręce zazwyczaj jak coś się zepsuje główkuje posiłkuję się forum i naprawiam a teraz nie mogę sobie poradzić, do rzeczy audi a4b5 1.8 benzyna sedan 125 koni, odpala na 2 sekundy i gasnie, immobilisera nie posiada kiedyś ktoś wymieniał stacyjke i zrobił na krótko, mam dwa kluczyki jeden awaryjny bez transpondera a drugi oryginalny którym otwieram drzwi uszkodził się transponder a ten pierwszy była wymieniona wkładka stąd ten kluczyk awaryjny. Pompka paliwa chodzi słychać że zalapluje samochód łapie 1000 obrotów a potem nagle gasnie próba odpalenia na biegu itp nie pomaga z czasem próbowałem przekręcać kluczyk z 30 razy aby załapał nie pomaga jeżeli będę próbował odpalić to po 5-6probach nawet nie pokazuje żadnych diod na zegarach jakby się akumulator rozładował, proszę o pomoc i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdz starą wtyczkę od immoboxa i tam musisz złączyć dwa kabelki wtedy wróci diagnoza can - zrób fotkę wtykinz kolorami kabli to napisze które połączyć

Można podejrzewać że jakiś emulator immo jest dołożony i odmówił posłuszeństwa.

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Banan napisał:

Znajdz starą wtyczkę od immoboxa i tam musisz złączyć dwa kabelki wtedy wróci diagnoza can - zrób fotkę wtykinz kolorami kabli to napisze które połączyć

Można podejrzewać że jakiś emulator immo jest dołożony i odmówił posłuszeństwa.

Możesz mi podpowiedzieć gdzie jest ona wciśnięta bo mam rozebrane za kierownicą i jedyne kabelki które idą od "anteny " immo która znajduje się przy kluczyku idzie prosto w wiązkę kabli szukam tam głębiej w tych splotach i nic nie widzę, żadnego emulatora nie widać, wiązki posciskane jak oryginalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biała skrzyneczka nad pedałem gazu pod licznikiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...