Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z nierówną pracą 1.8T avj


szpakuziom

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam mały problem ze swoim 1.8t. Problem pierwszy. Kiedy przyspieszam w okolicy 4000tyś obrotów słychać takie "szy" i auto tak jakby traciło moment obrotowy na chwilę. Zrobiłem logi na benzynie, auto po programie na około 190-200km Problem dwa to rzucanie silnikiem na wolnych obrotach., ale nie występuje to cały czas, występuje to bardziej po ostrej jeździe, delikatnie rzuca silnikiem tak jakby chciał zgasnąć. Wszystko dzieje się to na PB, z LPG nie korzystam jakiś czas. W samochodzie wymienione cewki na beru, nowe dedykowane świece, odma też wymieniana jakiś czas temu oprócz tych "podciśnień" Błąd jaki towarzyszy silnikowi, to czujnik temp g83 na dolnym wężu, ale nie wiem, czy to ma coś wspólnego. Sprawdzałem bloki 16 i wskoczyła jedynka na pierwszym i drugim cylindrze, ale nie wiem czy tej wartości trzeba się bać. Coś z głowicą?

002, 033

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

003, 020

 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

115, 118

 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

Edytowane przez szpakuziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prócz przeładowania turbo to nic specjalnego tu nie widać. 

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...