Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z prawym opadającym xenonem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z prawym ksenonem a mianowicie po ustawieniu ręcznym i po trzesnieciu maski lub trzaśnięciu drzwiami Xenon opada trochę i tak cały czas parę razy trzasnie się drzwiami i ksenon świeci bardzo nisko.. dodam też że nie mam w tej lampie śruby do regulacji ręcznej i chcąc ją ręcznie wyregulować trzeba płaskim śrubokrętem kręcić takimi zębatkami w miejscu gdzie powinna być śruba.. wie ktoś jak rozwiązać problem z opadaniem?

Opublikowano

Na ustawienie ksenonu masz procedurę w vcds/vag-com. Chyba kanał 56 o ile się nie mylę, wchodzisz w Basic settings kanał pierwszy, czekasz 30 sekund, ustawiasz światła i przechodzisz na kanał drugi.

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, Langista napisał:

Na ustawienie ksenonu masz procedurę w vcds/vag-com. Chyba kanał 56 o ile się nie mylę, wchodzisz w Basic settings kanał pierwszy, czekasz 30 sekund, ustawiasz światła i przechodzisz na kanał drugi.

Ale ręcznie pokrętłem też da się ustawić? Bo niby jest śruba i lewy normalnie się ustawia a prawy opada

Edytowane przez Mietek2951

Opublikowano

W takim razie nie masz ksenonu. Przy ksenonie nie ma pokrętła od regulacji. W Twoim wypadku zalecił bym rozebrać lampę i sprawdzić, czy mechanizm regulacji wysokości światła nie jest uszkodzony, a brak śruby regulującej na to wskazuje.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Langista napisał:

W takim razie nie masz ksenonu. Przy ksenonie nie ma pokrętła od regulacji. W Twoim wypadku zalecił bym rozebrać lampę i sprawdzić, czy mechanizm regulacji wysokości światła nie jest uszkodzony, a brak śruby regulującej na to wskazuje.

Mam ksenon bo mam ksenonowe lampy spryskiwacze i samopoziom i normalnie w ksenonach też jest ręczne poziomowanie w reflektorze którym diagnosta ustawia lampę. Lampy też samopoziomuja się po włączeniu silnika 

Opublikowano

Więc zapewne uszkodzeniu uległa ta śruba regulacyjna w lampie.

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, Fido napisał:

Więc zapewne uszkodzeniu uległa ta śruba regulacyjna w lampie.

Da się to jakoś wymienić?

Opublikowano

Nie przerabiałem tego tematu ale zapewne się da.

Gdzieś już na tym forum widziałem wątek o tym .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.