Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Cieknie chłodziwo z tego elementu


sisi1977

Rekomendowane odpowiedzi

do wymiany tego krocca,potrzebny jest garaz i troche czasu-jesli tego nie ma-dajcie auto do mechanika,sam to przechodzilem,bo czesto peka ten plastik-nie wiedziec dlaczego,a wymian tego to droga przez ciernie,bo trzeba zdjac glowice,rurki itp,inaczej sie nie da,probowalem,ale sie poddalem,a jak z dwa razy ci spadnie klucz -to szalu dostaniesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko sie da,ale jak zdejmiesz ,bedzie lepszy dostep :wink4:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 15:31_________________________________________________jak glowica jest niezdjecta-to niewiele widac,bo te rurki od odmy przeszkadzaja-mozna tylko je zdemontowac i probowac,zdjac dolot od przepustnicy-na zdjeciu widze ,ze to 1,6 lub 1,8 wiec to wszystko,co na pierwszym zdjeciu widac trzeba zdjac,a potem jakos wcisnac glowe tam i probowac-u mnie ,jak ten krociec poszedl-mechanik zdjal glowice i nie kombinowal na dotyk,ze rubami,tylko je widzial-ale zawsze mozesz sprobowac bez zdejmowania-tylko ,jak wczesniej pisalem-spadnie ci kilka razy klucz,bo dostep tam jest ciasny i dostaniesz szalu,jak ja... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na prawde,jest ciezko bez zdjecia glowicy-probowalem,jeblem kluczami i pojechalem do mechanika,bo na ulicy nie da rady tego zrobic i troche czasu pogrzebac,zeby zdjac,a potem poskladac do kupy... :wink4:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 15:46_________________________________________________jak bedzies jechac do mechanika-zapytaj,czy da rade to zrobic bez zdjecia-ja mam normalnej wielkosci dlonie i nie bylo miejsca na manewry kluczem,ale moze kto inny da rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak kosztuje! ten kruciec chcac kupic orginalny to cena jego jest 100zl wiem bo wymienialem sam wczoraj! niestety ja mam wiekszy problem! wymienilem ten kruciec ale temp cieczy chlodzacej dalej mi idzie do 110 stopni.. podejrzewam ze by mi ja przekroczylo ale szkoda silnika.. do tego dochodzi mi wilgoc w kabinie.. nie wiem co sie w moim autku dzieje..ma ktos jakies pomysly??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wolnych obrotach wez jakas latarke i odkrec nakretke od zbiornika cieczy chlodzacej-jak nie bedziesz widziec ruchu plynu-pompa do wymiany,ktos moze przygazowac,nie bedzie to nurt rzeki,ale widoczny ruch

termostat-wykrecic i wrzucic do garnka z woda,pozwolic sie zagotowac-jesli sie otworzy tuz przed zagotowaniem-sprawny,jesli nie-to wiadomo,ze to on jest winny,mozna uzyc termometra-ale nie powiem ci jaka temperatura powoduje jego otwarcie-na pewno jest gdzies na forum-temat poruszany wiele razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...