Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z moja audi , zadziało się to po wymianie pompowtryskiwaczy. I czujnika walka rozrządu. Po wymianie samochód tak jakby nie miał mocy. Wartości wtrysków są ok, czujnik zmieniony na nowy, na początku spróbowałem odpiąć kostkę od przeplywki, była duża różnica, samochód dostał ponownego kopa, lecz na chwile. Kupiłem przepływomierz, wymieniłem i dalej to samo. Wtryski wyregulowane, turbina po regeneracji ma może pół roku, mechanicy rozkładają rece... macie może jakieś pomysły ? Mogę zrobić logi

Opublikowano

Najprościej będzie jak zrobisz logi bo może jakis czujnik świrować co na logach będzie widać. Pompowtryski trzeba dobrze ustawić ale jeśli napisałeś że korekty są w porządku to pewnie są ustawione dobrze. 

Opublikowano
  • Autor

dodaje logi, nie moge znalezc programu zeby wrzucic ich tutaj

https://www54.zippyshare.com/v/ZXwIQwyk/file.html
https://www54.zippyshare.com/v/EdiYbZ5g/file.html
https://www54.zippyshare.com/v/fOTZHMvi/file.html
https://www54.zippyshare.com/v/aZkf95ka/file.html
https://www54.zippyshare.com/v/oOWX2Ain/file.html
https://www54.zippyshare.com/v/2ue93QCj/file.html

WWW54.ZIPPYSHARE.COM

Zippyshare.com - Free File Hosting
Opublikowano
  • Autor

dodaje logi. DOdam że samochód dławi sie przy ruszaniu, pod górkę musze ruszać na 3-4 razy bo aż przygasa, kręce obroty do 2,5-3tyś i dopiero ruszam.

Statyczny:
Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_Dkw83bU.html
Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_2n6280D.html
Grupa 008: http://vaglogi.pl/log-008_TUsAK.html
Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_46u2t1.html
Grupa 018: http://vaglogi.pl/log-018_96WdM7o.html
Grupa 023: http://vaglogi.pl/log-023_9tZO31u.html

Opublikowano

musisz sprawdzic podcisnienia

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzam podciśnienie, zatykam odme, przepływomierz i wpuszaczam ciśnienie przez czujnik ten w dolocie i niby jest ok, słyszę tylko syczenie lekkie w okolicach egr jak przepuszcza 

Opublikowano
  • Autor

Ma ktoś może jakieś pomysłu ? 

Opublikowano
2 minuty temu, jacekbalcerzak napisał:

Ma ktoś może jakieś pomysłu ? 

Sprawdz podciśnienia 

Opublikowano

Zmierz ciśnienie paliwa na vacum pompie i wymień na jakiś dobry filtr paliwa, no chyba że był wymieniony to odpada. Trochę bipy minusowe za bardzo. Zrób dynamicznego loga 3+11 jeszcze 

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, Lu-Gi napisał:

Zmierz ciśnienie paliwa na vacum pompie i wymień na jakiś dobry filtr paliwa, no chyba że był wymieniony to odpada. Trochę bipy minusowe za bardzo. Zrób dynamicznego loga 3+11 jeszcze 

Filtr paliwa wymieniłem , pozostają logi postaram się zrobić i wrzucę 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.04.2021 o 00:50, Lu-Gi napisał:

Zmierz ciśnienie paliwa na vacum pompie i wymień na jakiś dobry filtr paliwa, no chyba że był wymieniony to odpada. Trochę bipy minusowe za bardzo. Zrób dynamicznego loga 3+11 jeszcze 

Dynamiczny:
Grupy 003, 011: http://vaglogi.pl/log-003_011_qpA86jT.html (dynamiczne)

dodaje loga dynamicznego grupa 03+-011.

Edytowane przez jacekbalcerzak

Opublikowano
  • Autor

 Tak zachowuje się silnik pod górkę, dławi się, ruszam nim na 3 razy gazujac

Opublikowano

wymien zaworki n75 i n18 i zobacz czy pomoze

cos nie tak jest z podcisnieniem 

Edytowane przez kubabkb

Opublikowano
  • Autor

Nie wymieniłem jeszcze zaworów ale próbowałem się do nich dostać zebu spisać numery, ten dolny zawór n75 kiedy wyjąłem go, zauważyłem ze za bim jest jakaś okrągła gruszka, jest to prawdopodobnie zbiornik ciśnienia, i jest on luźny, tj jak ruszam ręka to lata w prawo lewo. Czy tak ma być ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja bym zaczął od pompowtysków,bo po ich wymianie stracił moc,nie patrz na korekty,znajomy miał tak samo,wymienili mu pompki i stracił moc,korekty blisko zera,jeździł po mechanikach ,nawet w aso audi stało, kupił drugie pompki używki, osobiście mu je wymieniałem i moc wróciła, jak wyjąłem pompki oringi były pocięte,ale możliwe że mechanik uszkodził pompki przy montażu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.