Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oil pressure low


Krycha9898

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam mały problem, jadać sobie pewnego razu wyskoczył mi błąd Oil pressure low. Poziom oleju jest taki jak powinien być czyli max. Pojechałem do mechanika, sprawdzone ciśnienie oleju które pokazało, że wszystko jest w jak najlepszej formie i tak jak powinno być. Wymieniliśmy czujnik ale błąd nadal wyskakiwał. Z mechanikiem poszliśmy dalej i wymieniliśmy zawór od ciśnienia oleju, nadal nic to nie zmieniło i cały czas pokazuje sie ten błąd. Szczerze już powoli tracimy pomysły co może być nie tak. Na manometrach pokazuje, że wszystko okej a auto twierdzi, że jednak coś nadal go boli. Miał ktoś może podobny przypadek ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno też miałem błąd niskiego ciśnienia oleju. Już chciałem wymieniać czujniki ciśnienia przy filtrze oleju (3.0 TDI), ale okazało się, że kabelki już kiedyś były robione i pod izolacją "popsuły się". Więc na początek proponuję przejrzeć kabelki :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tonii napisał:

Ja niedawno też miałem błąd niskiego ciśnienia oleju. Już chciałem wymieniać czujniki ciśnienia przy filtrze oleju (3.0 TDI), ale okazało się, że kabelki już kiedyś były robione i pod izolacją "popsuły się". Więc na początek proponuję przejrzeć kabelki :P 

Haha nie tak na początek bo w sumie to zostanie jako ostatnie, już wszystko wymieniłem wiec tylko tam zostało szukać ratunku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...