Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RNS-E

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano

Do kamerki,tunera tv,do aux...

Opublikowano
  • Autor

Czyli chodzi o podwojenie ilość wejść na różne urządzenia 

 

Edytowane przez Krzysiek Krzysztof

Opublikowano
  • Autor

Właśnie wymieniłem RNS-E  na RNS-E LED i szukam co można upchnąć nowego do tego radyjka , szukam tunera tv , kamerki cofania i wszystkiego co mozna do niego podłaczyć

Opublikowano

Do LEDa nie podłączysz tunera TV. Możesz dać kamerę cofania (jeśli radio obsługuje, były wersję bez obsługi), AUX, zmieniarkę CD i moduł BT pod telefon (tylko rozmowy) można dać BT nie Ori pod streaming muzy z telefonu zamiast zmieniarki

Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.04.2021 o 18:58, MaTeo85 napisał:

Do LEDa nie podłączysz tunera TV. Możesz dać kamerę cofania (jeśli radio obsługuje, były wersję bez obsługi), AUX, zmieniarkę CD i moduł BT pod telefon (tylko rozmowy) można dać BT nie Ori pod streaming muzy z telefonu zamiast zmieniarki

Tak kamere już znalazłem skąd mam wiedziec czy moje obsługuje kamerę , BT nie moge się zdecydować który , i zmieniarka nie wiem jaka 

Opublikowano

wklej fote z naklejką z radią (tą dużą z pinoutem i numerem radia)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.04.2021 o 18:58, MaTeo85 napisał:

Do LEDa nie podłączysz tunera TV. Możesz dać kamerę cofania (jeśli radio obsługuje, były wersję bez obsługi), AUX, zmieniarkę CD i moduł BT pod telefon (tylko rozmowy) można dać BT nie Ori pod streaming muzy z telefonu zamiast zmieniarki

Czyli RNS-E jest mimo że starszy , jednak lepszy od RNS- E LED

 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, MaTeo85 napisał:

wklej fote z naklejką z radią (tą dużą z pinoutem i numerem radia)

 

174770378_484084499404584_8846855704253397023_n.jpg

Opublikowano
Teraz, Krzysiek Krzysztof napisał:

Czyli RNS-E jest mimo że starszy , jednak lepszy od RNS- E LED

 

nie bardzo.

Nie wspiera po prostu tunera TV, po za tym jest lepszy bo: ma wyższą rozdzielczość, obsługuje większe karty SD. reszta jak zwykły RNS-e czyli zmieniarka cd, BT, AUX, Kamera.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, MaTeo85 napisał:

nie bardzo.

Nie wspiera po prostu tunera TV, po za tym jest lepszy bo: ma wyższą rozdzielczość, obsługuje większe karty SD. reszta jak zwykły RNS-e czyli zmieniarka cd, BT, AUX, Kamera.

A zależało mi na tv , trudno

 

Opublikowano
Teraz, Krzysiek Krzysztof napisał:

 

174770378_484084499404584_8846855704253397023_n.jpg

kamerka będzie działała.

Po za samą kamerką potrzebujesz moduł pod nią (zamiana sygnału video z NTSC na RGB)

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Krzysiek Krzysztof napisał:

A zależało mi na tv , trudno

 

Czy jakies wyjście na zewnetrzny monitor dodatkowy ? mozna ogarnąc 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, MaTeo85 napisał:

kamerka będzie działała.

Po za samą kamerką potrzebujesz moduł pod nią (zamiana sygnału video z NTSC na RGB)

tak już znalazłem moduł na ALI tylko kamerkę nie wiem jaka zeby miała linie grafikę parkowania , 

 

Opublikowano
1 minutę temu, Krzysiek Krzysztof napisał:

Czy jakies wyjście na zewnetrzny monitor dodatkowy ? mozna ogarnąc 

nie wiem nigdy nie szukałem takich informacji, przeszukaj forum może ktoś już pytał o to

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, MaTeo85 napisał:

nie wiem nigdy nie szukałem takich informacji, przeszukaj forum może ktoś już pytał o to

ok , dzięki za pomoc resztę ogarnę . Pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 18.04.2021 o 20:21, MaTeo85 napisał:

kamerka będzie działała.

Po za samą kamerką potrzebujesz moduł pod nią (zamiana sygnału video z NTSC na RGB)

Jaka zmieniarka pasuje do RNSE Led , są z różnymi literkami na końcu numeru czy to ważne ?

Opublikowano
Godzinę temu, Krzysiek Krzysztof napisał:

Jaka zmieniarka pasuje do RNSE Led , są z różnymi literkami na końcu numeru czy to ważne ?

Kolego jest temat o dokładaniu rnse i o wszystkim z nim związanym. Więc poświęć kilka minut swojego życia i sobie poczytaj temat, gwarantuję że znajdziesz potrzebne informacje.

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki szukałem i dopiero napisałem . Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.