Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sanki silnika nr części


Browiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, muszę wymienić sanki silnika, w etce nie mogę znaleźć nr części może ktoś mi pomóc ? audi a4 b6 avf quattro kombi sline 1bv 

Podejdą takie https://www.olx.pl/d/oferta/audi-a4-b6-malysz-b7-sanki-wozek-lawa-przod-przedni-przednie-CID5-IDIKaXM.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=0 ?

Edytowane przez Browiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Etki :

8E0399313BG - Rama pomocnicza manualna skrzynia biegów, zawieszenie sportowe 1BV.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A one się różnią czymś np. od tych co podałem link w pierwszym poście na olx (bez końcówki BG) ? Bo z tą końcówką BG na olx i allegro bieda.

Edytowane przez Browiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manualna 6biegow avf o to chodzi? 

Edytowane przez Browiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę Ci podać VIN? Bo auto jest gdziekolwiek indziej niż ja obecnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Browiec napisał:

WAUZZZ8E83A339361

podaj ten VIN w wątku dedykowanym do tego, podałem Ci link do tematu, tutaj nikt Ci nie rozkoduje tego. W wtku podanym wyżej non stop chłopaki sprawdzają i w wolnych chwilach wrzucają niezbędne informacje rozkodowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Browiec napisał:

A one się różnią czymś np. od tych co podałem link w pierwszym poście na olx (bez końcówki BG)

Nie mam wiedzy. Pytałeś o nr części (A4 B6, manual, zawieszenie 1BV), i taki też podałem, powołując się na ETKę, w której to właśnie do 1BV podany jest ten właśnie nr OEM.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciężko znaleźć coś w sieci czy jest jakaś różnica po za numerkiem i troszkę innym wyglądem, wydaje się to samo np. to 

 tyle że gdzie indziej wyczytałem że quattro ma inne niż ośka, te 1bv też może robić różnicę i nie wiem co zamówic już zgłupiałem , a na allegro o tych numerkach są tylko dwie i to nie za dobrym stanie te sanki.

 

A moje są dokładnie te: 

ALLEGRO.PL

 

Edytowane przez Browiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozkodowali jeszcze, a powiedz mi ten kod gdzie się znajduje dokładnie w aucie? Pod kołem zapasowym? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w avancie pod siedziskiem tylnej kanapy, albo w ksiazce serwisowej też powinna być wlepka jeśli masz ksiązkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Browiec napisał:

tyle że gdzie indziej wyczytałem że quattro ma inne niż ośka, te 1bv też może robić różnicę i nie wiem co zamówic już zgłupiałem

Według ETKI : nr przedmiotowej części jest identyczny do ośki(FWD) i quattro.

Gdyby nie było różnicy dla części z zawieszeniem innym niż 1BV, numer byłby identyczny, czyli część byłaby identyczna. 

Ta rama musi się czymś różnić dla 1BV. Być może jest to niezbyt istotna różnica, która możliwa jest do "ominięcia", może to jednak być też poważna, dyskryminująca użycie części o niewłaściwym numerze ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GBC (jeśli prawidłowo odczytuję ostatnią literę) 

Podany przeze mnie nr części jest odpowiedni do skrzyni GBC (według Etki). 

Rama o numerze 8E0399313BD jest też odpowiednia do GBC (auta o każdym innym zawieszeniu niż 1BV) ale (powtarzam to jeszcze raz) do zawieszenia 1BV (sportowe) etka wyszczególnia 8E0399313BG

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...