Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Często psująca się El. Szyba kierowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. 

Nie dziwne ze to najczęściej otwierane i zamykane okno w samochodzie.. Tak to próbuje sobie wytłumaczyć. Ale w ciągu 1 roku wymienialem 3 razy prowadnicę elektrycznej szyby od kierowcy. 

 

Zaczęło się od tego z spadła linka 2 oryginalnym podnośniku, wymieniłem na najtańszą opcje (40zł), po miesiący znowu znajome stuki przy otwieraniu i zamykaniu.. Takie jakby ocierająca linka.. Aż w końcu spadła z rolek i do wymiany. Za darmo mi to zrobili w ramach reklamacji. Po pół roku podobna sytuacja, a że była zima to nie ruszalem tego bo szyb nie używam w zimie. Na wiosnę wymieniłem na droższa opcje 140zl), ale niestety znowu podobna sytuacja.. Stukanie, ocieranie linki aż spadnie. Czy może szukać gdzie indziej usterki? Czy trzeba kupić oryginał żeby to wszystko działało? Może ktoś miał podobne sytuację z szyba. Dodam że od strony kierowcy zamykq i otwiera sie wolniej niż od pasażera. 

Opublikowano

Mechanizm podnoszenia szyby kupuje się oryginalny. Pisałem już sam nie wiem ile razy. Jak chcesz zrobić tylko raz i mieć z głowy. Wszystko inne to wywalanie pieniędzy i strata czasu. 

Opublikowano
3 godziny temu, nerok napisał:

Witam. 

Nie dziwne ze to najczęściej otwierane i zamykane okno w samochodzie.. Tak to próbuje sobie wytłumaczyć. Ale w ciągu 1 roku wymienialem 3 razy prowadnicę elektrycznej szyby od kierowcy. 

 

Zaczęło się od tego z spadła linka 2 oryginalnym podnośniku, wymieniłem na najtańszą opcje (40zł), po miesiący znowu znajome stuki przy otwieraniu i zamykaniu.. Takie jakby ocierająca linka.. Aż w końcu spadła z rolek i do wymiany. Za darmo mi to zrobili w ramach reklamacji. Po pół roku podobna sytuacja, a że była zima to nie ruszalem tego bo szyb nie używam w zimie. Na wiosnę wymieniłem na droższa opcje 140zl), ale niestety znowu podobna sytuacja.. Stukanie, ocieranie linki aż spadnie. Czy może szukać gdzie indziej usterki? Czy trzeba kupić oryginał żeby to wszystko działało? Może ktoś miał podobne sytuację z szyba. Dodam że od strony kierowcy zamykq i otwiera sie wolniej niż od pasażera. 

Uzupełnij proszę profil. 

Opublikowano
  • Autor

To sprawdzimy czy te boskie oryginały są coś warte. 

Opublikowano
37 minut temu, nerok napisał:

To sprawdzimy czy te boskie oryginały są coś warte. 

Jakby nie było wytrzymały parenaście lat.

BTW. Uzupełnij profil.

Opublikowano

Kupiłem sobie zamiennik za 150zl do B7 pochodził 3 dni. Nic nie warte. Wciagnelo linke, poszarpalo. Wyjąłem, dopasowałem linkę od sprzęgła z motoru, zakułem, założyłem na ori prowadnicach i kolowrotku i poki co od okolo 4 miesiecy szyba pracuje bez zarzutu. Nastepnym razem jesli mnie to spotka tylko ori.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.