Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wymiana tylnych klocków - brak hamulców

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak wciskasz tłoczek płyn nie moze wracac przez układ ABS do zbiornika, to jest największa skucha !!!!!!!!!

popełniłes Kolego błąd, teraz musisz przepłukac cały układ, przy okazji wymień tarcze i klocki

Opublikowano

no teraz to ja wiem tylko jak mam odpowietrzyć te prawe tylne koło :wallbash: bo lewe poszło a prawe ni w ząb :disgust:

Opublikowano

jak wciskasz tłoczek płyn nie moze wracac przez układ ABS do zbiornika, to jest największa skucha !!!!!!!!!

popełniłes Kolego błąd, teraz musisz przepłukac cały układ, przy okazji wymień tarcze i klocki

A jak zrobić, żeby płyn się nie cofał, nie słyszałem o takich modach? może za krótko mam Audi :kox:

Opublikowano

jak wciskasz tłoczek płyn nie moze wracac przez układ ABS do zbiornika, to jest największa skucha !!!!!!!!!

popełniłes Kolego błąd, teraz musisz przepłukac cały układ, przy okazji wymień tarcze i klocki

A jak zrobić, żeby płyn się nie cofał, nie słyszałem o takich modach? może za krótko mam Audi :kox:

Też mi się wydaje, że płyn musi się cofnąć nawet w książce Sam naprawiam A4 jest informacja aby razie potrzeby odessać nadmiar płynu który cofnie się do zbiorniczka.

Opublikowano

jak chcecie ten cały syf z zacisków z powrotem w układzie to bardzo prosze :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

niestety się cofnął ale jutro zostawię samochód z odkręconym odpowietrznikiem i zobaczę co się będzie działo no i powinno coś się ruszyć także z niecierpliwością czekam na jutrzejszy dzień :cool1:

Opublikowano

tego nie rób, bo zapowietrzysz cały układ !!!!!!!!!!!!

rozbierz zacisk i dokładnie go wyczyśc

Opublikowano

więc okazało się że pompa hamulcowa padła :/ nie dawała ciśnienia i była lipa , teraz jest założona inna i jak ręką odjął hamulce działają :gwizdanie:

Opublikowano

pompa siadla? Jakim cudem?

Opublikowano

hm płyn był tak zasyfiony , że masakra to a jak wiadomo kiedy wkręcamy tłoczki to płyn się cofa do zbiorniczka a u mnie było ponad normę płynu i ten nie miał się gdzie mieścić ani uciec którędy i ten syf się przez pompę przetłoczył aż przemieliło simeringi i w ogóle nie było ciśnienia na tył a na przód delikatne a pompę próbował odpowietrzyć znajomy mechanik a nic a nic także niestety ale kolejny wydatek :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.