Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] O co chodzi z centralką ?


Naza one

Rekomendowane odpowiedzi

Witam odrazu nadmienie ze szukałem i9 nic njie znalazłem mam A4 z 96r już jakieś pół roku i ostatnio zaciekawiło mnie gdzie są drugi trzeci kluczyk i ku mojemu zdziwieniu okazało sie ze jeden jest z pilotem a widac po nim ze był najwiecej uzywany cały czas myslałem ze jest tylko centralka z kluczyka a tu niespodzianka!!!

Dobra sprawa taka z tego co wiem to jest na podczerwien bo żadne switełko nie świeci tylko ze nic nie działa chciał bym wiedziec jake napiecie powinna miec bateria w kluczyku i gdzie w samochodzie znajduje sie centralka odbiorcza tzn gdzie ta podczerwien ma leciec jak zaprogramować to mniej wiecej wiem. a jesli to wogule nie z tego auta jest co to moze byc?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz w kluczyku diodę i przycisk to albo to jest zwykła lampka (może baterie padły) albo faktycznie podczerwień (też pewnie baterie padły) nie wiem jakie napięcie powinna mieć bateria w kluczyku (w ogóle ja mam 4 bateryjki takie do zegarków) wymień je sobie koszt takich dobrych bateryjek (nie kupionych u ruskich) to grosze jakieś 20 zł

Odbiornik znajduje się na słupku B (tym pomiędzy drzwiami) tam na wysokości dolnej krawędzi szyb nietrudno tego nie zauważyć no chyba że masz całkiem płaski słupek i nic tam nie ma to znaczy że nie masz podczerwieni

Jak zmienisz bateryjki w kluczyki "wyceluj" diodą z kluczyka w to i naciśnij przycisk (nie z 20 metrów pamiętaj że to podczerwień a nie radiówka czyli działa na jakieś 5 metrów może mniej ale najlepiej spróbuj z 1-2 metrów)

Ps. odbiornik znajduje się na obydwu słupkach po lewej i prawej stronie auta

Ps2. Jak zmienisz bateryjki i nie będziesz pewien czy działa idź do całkiem ciemnego pomieszczenia popatrz się w diodę i naciśnij przycisk jeżeli działa powinieneś na ułamek sekundy zobaczyć taki delikatny czerwony błysk w diodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz kamerę to wyceluj w nią pilot. Jeżeli jest na podczerwień to będzie widać światło. (może być aparat cyfrowy z możliwością nagrywania lub kamera w komórce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz kamerę to wyceluj w nią pilot. Jeżeli jest na podczerwień to będzie widać światło. (może być aparat cyfrowy z możliwością nagrywania lub kamera w komórce)

He dobre tego nie znałem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item616745723_sterownik_zamka_audi_a3_a4_a6_a8_2x_scyzoryk_logo.html

Dobra sprawa rozwiązana ktoś coś kombinował i nie ma czujnika podczerwieni pozostał mi sie tylko kluczyk ale co myslicie o takiej wersji zeby założyć ciekawi mnie jak wygląda spraw immo czy trzeba go kodowac czy przełożyć plasticzek z starego kluczyka???[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 21:17_________________________________________________hej brak opinni na ten tema??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...