Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wtrysk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko 

Koledzy od jakiegoś czasu próbuje rozwiązać problem z moim audi a4 b8 2.0 170km

 

Problem polega na tym ze auto na zimnym silniku chodzi jak traktor i telepie całym autem , komputer wyrzucił usterkę 2 wtrysku , zakupiłem wtrysk po regeneracji wymieniony wtrysk i dalej jest to samo , komp wyrzuca ten sam błąd. Wtrysk zle zregenerowany  ? 
gdy dotykam na rurkę od wtrysku czuje bicie , a gdy dodusze wtrysk to tak jakby znikał cały problem . Samochód gdy się rozgrzeje tez jest wszystko Ok .

gdzie szukać problemu ? Próbować wkładać inny wtrysk ? 

Opublikowano

jaki był błąd wtrysku?

Edytowane przez RALF76

Opublikowano
  • Autor

 

6 godzin temu, RALF76 napisał:

jaki był błąd wtrysku?

Komputer pokazuje nieodpowiednia dawka paliwa oraz błąd wtrysku nr 2 

gdy auto się rozgrzeje pokazuje dawkowanie na 3 pozostałych odrazu pokazuje wartości 0,2/0,3

Edytowane przez Adrian563

Opublikowano

konkretnie jaki numer błędu VCDS?

zamień wtryski miejscami i zobacz co się dzieje (chyba że regenerowany wadliwy)

sprawdź kompresję jeśli to samo będzie na tym samym cylindrze

Edytowane przez RALF76

Opublikowano

Panowie a miał ktos z was taki przypadek że jeden wtrysk wariuje ale tylko jak osiagie temperature silnika ok 60 stopni i powyzej 70 stopni juz wszystkie parametry sa w normie. Na zimnym silniku rowniez ok, jak tylko wskazówka zejdzie z 50stopni to silnik nierowno pracuje i tzesie budą. We wtorek wstawiam do warsztatu i będą szukać przyczyny ale moze ktoś mial taki przypadek i udalo by się to szybciej ustalić. 

Opublikowano

Acha silnik 2.0 tdi brd

Opublikowano
W dniu 17.05.2021 o 10:47, RALF76 napisał:

konkretnie jaki numer błędu VCDS?

zamień wtryski miejscami i zobacz co się dzieje (chyba że regenerowany wadliwy)

sprawdź kompresję jeśli to samo będzie na tym samym cylindrze

czyli jesli po zmianie wtrysku dalej bedzie problem na danym cylindrze co to moze oznaczac?

Opublikowano
22 minuty temu, kubabkb napisał:

czyli jesli po zmianie wtrysku dalej bedzie problem na danym cylindrze co to moze oznaczac?

możliwy brak kompresji na cylindrze

Opublikowano
8 minut temu, RALF76 napisał:

możliwy brak kompresji na cylindrze

da sie to jakos rozwiazac? czy lepiej slupek wymienic?

 

Opublikowano

na początek sprawdzić bo może wtrysk wadliwy, nie ma co wyprzedzać..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.