Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Uszczelka?


ml0dy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuje kupic uszczelke pomiedzy skrzynie a silnik problem w tym ze nie mozna jej kupic w zadnym sklepie motoryzacyjnym tylko w salonie audi czy zna ktos moze orginalne oznaczenie tej uszczelki i jaki jest koszt takiej uszczelki ??

Ewentualnie gdzie mozna kupic ja w internecie.

[ Komentarz dodany przez: Murzyn: 01-04-2007, 15:50 ]

nazwij poprawnie temat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słysze żeby była uszczelka między silnikiem a skrzynią biegów. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegos takiego :twisted: moze szukasz uszczelki pod klawiature bo ta dosc szybko sie konczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną rzeczą jaka uszczelnia połączenie silnik-skrzynia to simering na wale napędowym więc nie piszcie że nic nie ma, ale to raczej powinno być dostępne w każdym dobrym sklepie.

BTW w Golfie była taka cienka blacha między skrzynią a silnikiem ale nie wiem czy to wystpuje w AUDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simering uszczelnia silnik

blach miedzy skrzynią a silnikiem występuje czasami np jest w fiacie ale z klasycznym napędem i robi po prostu za osłone koła zamachowego (przeciwkurzową), bo na dole silnik jest niższy od dzwony do skrzyni i kołko trochu wystaje. tyle że ta blacha nic nie uszczelni bo nie ma jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie,ze miedzy silnikiem a skrzynią jest SIMERING ktory bardzo często w a4 pada!:) koszt roboty to miedzy 200-300zł plus 50 zł okolo simering:)pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simmering nie jest między silnikiem a skrzynią. To błędne myślenie bo skrzynie możesz zdjąć a simmering ciągle tam będzie.

Simmering jest na silniku i basta.

Jak pada to znaczy że np silnik ma lekkie przedmuchy i zatkaną odmę ;)

albo Audi montuje baaardzo badziewne simmeringi do tych samochodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simmering nie jest między silnikiem a skrzynią. To błędne myślenie bo skrzynie możesz zdjąć a simmering ciągle tam będzie.

Simmering jest na silniku i basta.

Tak oczywiście że simmering jest zamontowany w bloku silnika, po prostu potocznie nazywa się go uszczelniaczem między silnikiem a skrzynią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe , ale ja sie jeszcze z takim określeniem nie spotkałem - simmering wału korbowego i już ;).

Grunt żeby było wiadomo o jaką częśc chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...