Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Delikatne szarpanie podczas jazdy


Esplosiv123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moim audikiem (a4b8 2.0tdi CAGA), a mianowicie:

Podczas jazdy tak 50-60 km/h auto delikatnie szarpie ale właśnie nie zawsze ale jest to denerwujące pod czas jazdy. Raz po raz ma takie coś jak by chciała zgasnąć ale jednak daje radę. VCDs pokazał takie o to błędy załączam foto

Prosił bym i pomoc jeśli ktoś miał z tym styczność, bo chu*j*ograjki co jeden to lepszy jedn że wtryski, drugi pompa, kolejny czujnik ciśnienia na listwie.... Podpowiedzi mnóstwo i wychodzi na to żeby wymieniać pokolei a najlepiej sprzedać kupić inne 

Filtr paliwa wymieniony na nowy

IMG20210519195241.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I troszkę racji mają, sprawdź ustawienie rozrządu i nie powiem, ale wtryski też mogą być winne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrząd ustawiałem ponieważ był źle ustawiony, zapalala się kontrolka od świec żarowych przy gwałtownym przyspieszeniu , poprawiłem problem znikł, a na kompie wtedy pokazywało błąd czujnika rozrządu i położenia wału. Robiłem to z jakieś 3msc.temu a problem ze delikatnie przerywa jest od 3tygodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może silnik bierze za dużo powietrza, sprawdź czy nie ma nieszczelności w dolocie. Ciężko powiedzieć co to może być jak nie widać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze jest to że wszystko wszędzie jest git...

A może ktoś wie jak to wszystko inaczej sprawdzić oprócz VCDS? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje Ci niskie ciśnienie na szynie CR, możesz sprawdzić czy nie ma opiłków w pompie i na zaworze regulującym ciśnienie na szynie. Wtryski też możesz sprawdzić ile dają na przelewach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...