Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przeciekający bagażnik A4 B9 Sedan


pieklo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

od początku roku jestem posiadaczem Audi A4 B9 i dopiero ostatnio przy mocniejszym deszczu zauważyłem że w środku wykładzina jest mokra, oczywiście woda przeleciała też niżej do akumulatora. Jak się wysuszyło i potem był mniejszy deszcz to zauważyłem że mokro jest z prawej strony (możliwe że z lewej też troche ale nie jestem pewien), środek suchy.

Czy miał ktoś kiedyś podobny problem? Gdzie może przeciekać? Gumy przy bagażniku wyglądają ok.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem na ten temat. Może ten sam problem?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2021 o 19:54, pieklo napisał:

Cześć,

od początku roku jestem posiadaczem Audi A4 B9 i dopiero ostatnio przy mocniejszym deszczu zauważyłem że w środku wykładzina jest mokra, oczywiście woda przeleciała też niżej do akumulatora. Jak się wysuszyło i potem był mniejszy deszcz to zauważyłem że mokro jest z prawej strony (możliwe że z lewej też troche ale nie jestem pewien), środek suchy.

Czy miał ktoś kiedyś podobny problem? Gdzie może przeciekać? Gumy przy bagażniku wyglądają ok.

Dzięki!

To zależy gdzie i jak bite było. Jest wielce nieprawdopodobne aby auto fabryczne bez przygód przeciekało od spodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest powiedziane ze przecieka od spodu, równie dobrze może miec zatkane odpływy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy auto miało przygodę?

A założyciel tematu niech uzupełni profil bo nie wiadomo o jakim aucie mowa. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie tutaj nie było, tak jak w temacie jest to A4 B9  2018 rocznik.

Auto miało przygodę, było uderzone w prawy tył, nic poważnego ale z tego względu pewnie może przeciekać od tej prawej strony.

Może lampa jakoś źle była zamontowana i uszczelka nie jest dociśnięta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozorenie niepoważne szkody mogą pomimo wszystko, gdy nie są rzetelnie wykonane, być powodem przeciekania. Musisz sprawdzić, ściągnąć boczki, jedna osoba z latarką do bagażnika a druga na zewnątrz z wężem i wodą polewać. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...