Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z układem chłodzenia


Twardy 8890

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam problem z silnikiem i już mi ręce i cyce opadają... 

2000km temu zrobiona uszczelka pod głowicą - objawy byly takie.. Silnik się gotowal, w ukladzie chłodzenia maslo gęste jak kefir i znikający olej z silnika. Kupiłem gotowa głowice, sprawdzona na szczelność, szlifowane Zawory itd itd kapitalna regeneracja,dalem za nią 1500. I poszla do mechanika, rozrzad jeden i drugi. Pompa wody, termostat, wsystko jak książka pisze, żadnych zamienników chinskich. Wyplukany z 7razy układ chłodzenia. Odebrałem auto i wszystko chodziło jak trzeba. Zaczęła się palić Kontrolka od płynu, w wodzie zaczęło się pokazywac resztki syfu z poprzedniej awarii. Nie było tego co dzisiaj... Zrobiłem 80km i jeb W zbiorniczku znowu maslo, temperatura ponad 100st na wskaźniku, olej zniknął co rzecz oczywista bo skąd się wziął w ukl chłodzenia i d*pa. Identyczna sytuacja co sprzed remontu. Chlodniczka oleju była spr na szczelność. Dajcie mi siłę żebym pakował w tego ch#ja kolejne tysiące bo miałem ochotę go dzisiaj zostawić w rowie i iść do lasu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To reklamuj usługę zamiast się żalić na forum. Kupiłeś padaczkę głowicę albo tak fachowo wszystko było zrobione. Ciągnij mechaniora za jaja.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby była jasność bo nie wspomniałem. Od remontu uszczelki zrobione bylo około 1000km. Po dzisiejszej podróży okolo80km zrobił się syf i wychlal olej. Żalić się będę w poniedziałek mechanikowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...