Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stuki z przedniego zawieszenia w Audi A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie. 

Ostatnio pojawily mi sie dziwne stuki z przedniego zawieszenia i tak jakby przy max skrecie w lewo jakby auto przejeżdżało przez dziure lub wyboj(takie przeskakiwanie) . Jak kto woli

Wczesniej wymienione zostaly kompletne przednie wahacze. Za wyjatkiem drazkow kierowniczych. Koncowki byly w komplecie. Komplet mayle.

Pare miesiecy wczesniej byly wymieniane poduszki mocowania amortyzatorow. 

Czym moga byc spowodowane te stuki i to "przeskakiwanie"?

To moze byc od tych drazkow, ktore nie zostaly wymienione, czy moze magiel sie juz sypie? A moze cos zupelnie innego i szukam w zlym miejscu? 

 

Jak ktos ma pomysl co to moze byc to prosilbym o poradę :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez karol3390

Opublikowano

Zobacz tuleje sanek, odbój silnika i poduchę skrzyni biegów.

Opublikowano
  • Autor

Wszystko wydaje sie ok. Jakieś inne pomysly? 

Opublikowano

laczniki stabilizatorow?

Opublikowano

Przeguby może?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.06.2021 o 14:48, bialkov napisał:

laczniki stabilizatorow?

byly w zestawie wahaczy wiec calosc wymieniona

 

  

W dniu 15.06.2021 o 15:23, Ivanek napisał:

Przeguby może?

jedyna opcja to zewnetrzny prawego koła bo wewnetrzny byl wymieniany.
Przy wymianie wew. zewn byl sprawdzony i niby ok ale moze dla zasady go wymienic?

Opublikowano
1 minutę temu, karol3390 napisał:

byly w zestawie wahaczy wiec calosc wymieniona

 

  

jedyna opcja to zewnetrzny prawego koła bo wewnetrzny byl wymieniany.
Przy wymianie wew. zewn byl sprawdzony i niby ok ale moze dla zasady go wymienic?

Wiesz no, w teorii przegub zewnętrzny lewy + prawy łącznie w zakupie to koszt 500zł ale sądzę, że spokój możesz mieć na jakieś 10 lat, przy założeniu że nie dajesz w palnik na skręconych kołach jak ja gdy ukręciłem na śniegu :D
Wrzuciłem Lobro, ok 260zł za sztukę mnie wyszło.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Ivanek napisał:

Wiesz no, w teorii przegub zewnętrzny lewy + prawy łącznie w zakupie to koszt 500zł ale sądzę, że spokój możesz mieć na jakieś 10 lat, przy założeniu że nie dajesz w palnik na skręconych kołach jak ja gdy ukręciłem na śniegu :D
Wrzuciłem Lobro, ok 260zł za sztukę mnie wyszło.

czyli to przeskakiwanie koła moze isc z przegubu zewn ? lewa strona jest w dobrym stanie wiec bym chyba nie ruszal :P
nie nie, nie daje w palnik na skreconych :P

Opublikowano
34 minuty temu, karol3390 napisał:

czyli to przeskakiwanie koła moze isc z przegubu zewn ? lewa strona jest w dobrym stanie wiec bym chyba nie ruszal :P
nie nie, nie daje w palnik na skreconych :P

Zobacz ten temat:
 

 

Opublikowano
  • Autor

czytalem. nic nie wniosl nowego :p 
bede wymienial teraz przegub zewn prawy. gumy stabilizatora i moze drazki kierownicze jesli beda luzne. magla nie bede ruszal.

Wiesz moze czy sa takie same cyrki z zewn przegubami jak z wew? ze kazdej firmy inny?

  • 4 lata później...
Opublikowano

Cześć Karol widziałem na grupie że pisałeś o przegubach mam to samo wewnętrzny prawy i nigdzie nie mogę kupić zamiennika bo wszystkie mają 36 zębów a ten ma 24 może masz jakiś zamiennik 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.