Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto w A4 B9


pl_adamk

Rekomendowane odpowiedzi

Okej, dzięki

Chciałem zaktualizować u siebie mapy ale jest taki komunikat.

Czy muszę najpierw podnieść wersje systemu i potem wgrać patch żeby móc je zaktualizować?

IMG_20230126_210912.jpg

Edytowane przez eziio99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zaktualizować mapy tak jak w tym wątku jednostka MMI musi być uprzednio spachtowana. Poczytaj od pierwszej strony oraz ten link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączyć remote-HMI  w MMI 3GP?  posiadam wersje b8 (rok 2016). W wersji b9 można to zrobić VCDS-em w sterowniku 5F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się uruchomić Google Earth VCDSem w MMI 3G (B8) oraz w MIB2 (B9). Trick Remote HMI już od dawna nie działa.

Jest opcja przywrócenia w tych jednostkach GE ale jest to płatna usługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Audi connect mam tylko 4 pozycje:  pogoda,ceny paliw,miejsca parkingowe,informacje. Niektórzy mają więcej pozycji. Czy to kwestia softu? Mój to k900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2023 o 09:57, pawelpawel111 napisał(a):

W Audi connect mam tylko 4 pozycje:  pogoda,ceny paliw,miejsca parkingowe,informacje. Niektórzy mają więcej pozycji. Czy to kwestia softu? Mój to k900

Miałem kiedyś informacje o lotach, pociągach, wydarzeniach w mieście itd. Wszystko poznikało i został ten ochłap o którym piszesz ...... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2023 o 14:06, vvalery napisał(a):

rmacje o lotach, pociągach, wydarzeniach w mieście itd. Wszystko poznikało i został ten ochłap o którym piszesz

  Może jest to związane z softem albo dostępem do google Earth? Jaki soft posiadasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o usunięcie

Edytowane przez kris_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawelpawel111 napisał(a):

  Może jest to związane z softem albo dostępem do google Earth? Jaki soft posiadasz?

Jest to związane z telefonem a raczej kontem Google,  które stopniowo są włączane/odblokowywane.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2023 o 09:07, pawelpawel111 napisał(a):

  Może jest to związane z softem albo dostępem do google Earth? Jaki soft posiadasz?

Softu nie ruszałem i mam oryginalny taki jak został wypuszczony z fabryki. Wersja: 0442, sterownik CLU4_MMX2_AU_ER_G22_095PROD-1. Muskel, co ma telefon do audi connect, bo nie bardzo łapię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, vvalery napisał(a):

Muskel, co ma telefon do audi connect, bo nie bardzo łapię?

Z Audi Connect nic ale to, że Coolwalk jeszcze nie u wszystkich działa, nie jest zależne od auta i jednostki MMI, tylko od konta Google na telefonie, które powoli stopniowo zostają uruchamiane. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Z Audi Connect nic ale to, że Coolwalk jeszcze nie u wszystkich działa, nie jest zależne od auta i jednostki MMI, tylko od konta Google na telefonie, które powoli stopniowo zostają uruchamiane. 

Wykupiłem przed chwilą 1 miesiąc za 70 zł i sprawdzę czy się coś dzieje z GE :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, vvalery napisał(a):

Wykupiłem przed chwilą 1 miesiąc za 70 zł i sprawdzę czy się coś dzieje z GE :-)

Nie myl konta Google z Google Earth. 

Ja mam na myśli konto Google na telefonie,  które musimy utworzyć gdy kupiliśmy nowy telefon i chcemy go używać. 

Google Earth w jednostce MMI to całkiem co innego i nie ma nic wspólnego z kontem Google na telefonie.  

Google Earth został dla naszych jednostek MMI na procku nVidia wyłączony i wykupienie licencji Audi Connect nic tu nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...