Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A7 czyli mój pierwszy sportback :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajna furmanka :thumbup1:

Dechroming robisz folią czy będziesz wymieniał ramki alu na oem black piano?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.07.2021 o 15:16, tomi790 napisał:

Fajna furmanka :thumbup1:

Dechroming robisz folią czy będziesz wymieniał ramki alu na oem black piano?

Dzięki, ramki zostały oklejone folią, niestety jest problem z małymi szybkami bo trzeba je wycinać żeby wymienić listwy, druga sprawa to dostępność takich listew, ciężko więc jest folia, zdjęcia niebawem :) 

Opublikowano

za***ista jest, gratki :kox::kox::kox:

Opublikowano

Piękne A7:wub:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pucek, graty furmanki :)

 

Mozesz zrobić z bliksa zdjecie dekorów polakierowanych ? Bo z daleka wyglądaja extra , ciekawe jak z bliska i czy róznica vs ori ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 16.08.2021 o 21:00, Cuber napisał:

Pucek, graty furmanki :)

 

Mozesz zrobić z bliksa zdjecie dekorów polakierowanych ? Bo z daleka wyglądaja extra , ciekawe jak z bliska i czy róznica vs ori ?

Dzięki Cuber, ja widzę różnicę między ori a lakierem, dało się to zrobić jeszcze lepiej ściągając delikatną morkę ale zwykły szarak nie zauważy a mi się nie chciało z tym bawić.

 

 

IMG_20210819_115352.jpg

Opublikowano
  • Autor

Korzystając z gorszej pogody na urlopie wpada mała aktualizacja, a więc zrobiony pełny black pakiet czyli:

-oklejone ramki szyb w piano

 

-polakierowana dokładka tył w piano (kratka została ori czarna) 

 

-końcówki wydechu pomalowane plastidipem (na próbę, dziwne ale nie schodzi, docelowo będą inne ale w czarnym macie) 

 

-przedni spojler i kratki radarów lakier piano

 

-atrapa oklejona folią (miała być ala RS ale czas oczekiwania 4 tygodnie i jakoś mi przeszło) 

 

-emblematy OOOO przód i tył ori piano, natomiast sline z błotników zastąpił czarny emblemat "supercharged" 

Był plan żeby lakierować obudowy lusterek w piano ale przy wyciąganiu wkładu strzelił mi od strony kierowcy i mi przeszło przez poniesione koszty :grin:  

 

Dodatkowo założone dystanse, seryjnie et37, dołożone 15mm przód i 17mm tył, jeszcze po 5mm można upchać, na dniach obniżam zawias i kupuje zimówki na te kółka, planuje jeszcze ogarnąć temat kierownicy i wymienić dźwignie zmiany biegów na pikowaną :whistling:

 

Kilka fotek z gór

 

IMG_20210816_160012.jpg

IMG_20210816_155643.jpg

IMG_20210816_155654.jpg

Edytowane przez Pucek

Opublikowano

ładnie działasz :good:

Opublikowano

Pucek,  jednak widac morke ale jak napisałeś szarak nie zauwazy  ;)

Widze działaś dobrze, chociaz folia piano black z bliska nie daje efektu ori niestety ale wyjścia czasem nie ma .

 

Jak splanie w codziennej jeżdzie ? 

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, Cuber napisał:

Pucek,  jednak widac morke ale jak napisałeś szarak nie zauwazy  ;)

Widze działaś dobrze, chociaz folia piano black z bliska nie daje efektu ori niestety ale wyjścia czasem nie ma .

 

Jak splanie w codziennej jeżdzie ? 

Spalanie...:whistling:,bez owijania w bawełnę żeby zbliżyć się do spalania 3.0tdi trzeba się bardzo postarać, dycha na niedzielnego kierowcę a normalnie bez szaleństw te 12-13l wychodzi z baku, liczyłem na trochę mniej i nie mam zamiaru tego ukrywać:wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała aktualizacja:decayed:

Było i jest nowe :kox:

IMG_20210628_092410.jpg

IMG_20211021_111733.jpg

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, Pucek napisał:

Mała aktualizacja:decayed:

Było i jest nowe :kox:

IMG_20210628_092410.jpg

 

 

Nowa gałeczka

Kierownica obszyta na wzór sline z czarną nicią, szare wykończenie wymienione na piano + znaczek "S", nie chciałem żadnych S7 czy Sline bo jednak to nie jest żadna z tych wersji:) 

Dlaczego nie ścięta? Nie ma grzanej a na przeróbkę się nie zdecydowałem. 

IMG_20211021_111748.jpg

Edytowane przez Pucek

Opublikowano

Gałka z A3??

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, marcin_o23 napisał:

Gałka z A3??

Możliwe że A3 a na pewno A1 :)

Opublikowano

mieszek przerabiany czy to siadło p&p

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, marcin_o23 napisał:

mieszek przerabiany czy to siadło p&p

Mieszek zostaje seryjny, po demontażu gałki trzeba podgrzać ten biały trzpień i go obrócić, jest sporo filmików na yt, 15 minut roboty. 

Edytowane przez Pucek

Opublikowano

ja mam lifta więc czpień zostaje, ciekawa koncepcja

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
7 godzin temu, Pucek napisał:

Mała aktualizacja:decayed:

Było i jest nowe :kox:

IMG_20210628_092410.jpg

IMG_20211021_111733.jpg

Szkoda że w przeplocie , a nie klasyczna jodełka :kwasny:

Opublikowano
6 godzin temu, marcin_o23 napisał:

ja mam lista więc capień zostaje, ciekawa koncepcja

Tak długo masz C7 i gała seryjna :decayed:

Opublikowano
6 godzin temu, H4mm3R napisał:

Tak długo masz C7 i gała seryjna :decayed:

:grin: tak wyszło :ph34r:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.