[ALL B6] Czym pielęgnować deskę rozdzielczą ?

koper711

Witam i pytam bo zawsze używałem Plack'a lub podobnych zamienników (np. w Golfie). Ale w b6 deska jest taka trochę matowa i jakoś nie wydaje mi się, żeby nabłyszczenie Plackiem dodało jej uroku, w Golfie tą czarną deskę jak się popryskało to się ładnie błyszczała a tutaj wygląda na to , że nie o to chodzi żeby się tak błyszczała. Tak mi się wydaje patrząc na strukturę materiału użytego do wykonania deski. Czego używacie?

Zapomnijcie o Plakach i innych wynalazkach.

Polecam te dwie rzeczy:

Quik Detailer Interior (50 zł)

NXT Generation Tech Protect (około 60 zł) - na tą chwilę brak w sklepie.

Ja mam osobiście ten drugi i jest rewelacyjny.

Poza tym jest tak aktywny, że wystarczy na kilka lat - oczywiście środki te w odpowiedni sposób się aplikuje.

Zapraszam do dyskusji tutaj:

Wiem, że polecane na Forum kosmetyki samochodowe Meguiarsa są świetne. Tu niestety trudno dostępne, dlatego sam korzystam z ofert MAFRA i jak na razie jestem zadowolony.

Trudno dostępne ? Chyba trochę przesadzasz:

lukaszr :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Jakiś taki ze mnie zamot. Po lekturze Forum szukałem tego w najróżniejszych sklepach motoryzacyjnych, a najprostsze nie przyszło mi do głowy. Pogrzebać w necie :wallbash:

Dzięki raz jeszcze. Czas na jakieś zakupki :kox:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 17:37_________________________________________________Nawet na liście przedstawicieli znalazłem jednego z miejscowości oddalonej o 5 km od firmy.

Kurde. Wracam z trasy i się tam melduję. Jeszcze tylko przelecę wątek na Forum, żeby wiedziec o co pytac :good:

NXT Generation Tech Protect (około 60 zł) - na tą chwilę brak w sklepie.

Ja mam osobiście ten drugi i jest rewelacyjny.

Potwierdzam. REWELKA! Efekt nowego auta! Standardowe opakowanie starczy Ci na kilka lat.

Co prawda Plak zdominował półki marketów, ale co by nie mówić - profesjonalne środki dają lepsze efekty i patrząc przez pryzmat czasu, inwestycja w takie środki opłaca się bardziej.

witam,

ja polecam Meguiars Natural Shine. Rewelacyjny srodek, wyczyscilem wnetrze i oslupialem.... Glebia koloru jak w nowym samochodzie, zadnego tlustego nalotu (natural shine nie nablyszcza ale odnawia naturalny kolor) i trwalosc. Po dwoch tygodniach plastiki wygladaja jak w dniu czyszczenia a kurz z deski wystarczy przetrzec mikrofibra. Srodek bardzo wydajny, jedna butelka starczy spokojnie na 15 aplikacji. Na ebay.co.uk wraz z przesylka koszt okolo 13-14 GBP. Moim zdaniem warto, dostajemy produkt najwyzszej klasy, ktory starcza na dlugi czas.

czy żeby to opakowanie starczyło na długo,to trzeba mieć jakiś specjalny aplikator czy wystarczy zwykła ściereczka lub coś w tym stylu?

Oczywiście namawiam na aplikatory meguiarsa ale od biedy wystarczy zwykła gąbeczka. Ściereczka raczej się nie nadaje.