Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 AFN] Proszę o szczegółową analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Czy ktoś może dosyć szczególowo opisać logi dynamiczne?? Co jest z nimi nie halo ? :naughty::notworthy: ?

Grupa 003

003faz.th.jpg

Grupa 008

008oit.th.jpg

Grupa 011

011gst.th.jpg

Opublikowano

jeśli chodzi o te co wstawiłeś (niestety nie wszystkie) to jest OK...

Opublikowano
  • Autor

jeśli chodzi o te co wstawiłeś (niestety nie wszystkie) to jest OK...

:embarrassed: a jakie jeszcze grupy są potrzebne do okreslenia stanu zdrowia AFNka ?? :embarrassed::mysli:

Opublikowano

Auto po tuningu... :wink4:

Wstaw kpl. logów

Opublikowano

Ja już nie mam siły - skoro prosisz o SZCZEGÓŁOWĄ analizę logów to wstaw chociaż te logi żeby było co analizować.

Nie widziałeś czerwonego napisu na górze działu ?

Opublikowano

A ja widzę ograniczenie dawki przez dymienie ;) czy katalizator jeszcze dociąża Ci autko? :D

Opublikowano

A ja widzę ograniczenie dawki przez dymienie ;)

A ja widze auto po tunnigu :wink4:

Opublikowano

A ja widzę ograniczenie dawki przez dymienie ;)

A ja widze auto po tunnigu :wink4:

a ja widze ze brakuje kilku logow ... i sklonny jestem zamknac temat ... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A ja widzę ograniczenie dawki przez dymienie ;)

A ja widze auto po tunnigu :wink4:

a ja widze ze brakuje kilku logow ... i sklonny jestem zamknac temat ... :decayed:

A ja widzę ograniczenie dawki przez dymienie ;)

A ja widze auto po tunnigu :wink4:

a ja widze ze brakuje kilku logow ... i sklonny jestem zamknac temat ... :decayed:

Spanky z tymi skłonościami to się jeszcze trochę wstrzymaj :tongue4:

Zaraz siadam w autko, podpinam VAGA i pologuje bydlaka no i ofkors wrzucę już wszystkie logi (o ile bateria znowu nie zdechnie :wallbash::thumbdown: )

Nie mogę zlogować auta - nie zapisuje mi pełnych logów !!

Otóż logi dynamiczne z grup 000 oraz statyczne 000 i BS 000, w ogole sie nie zapisały żadne wartości a grupy w BS robiłem po 2 razy :shocked:, jedynie jest nagłowek loga ale brak jakichkolwiek cyferek :disgust:

Grupa 011 była robiona 3 razy i za każdym razem dziwne wartości tzn cały czas do 4,4 tys obr byłciąg a na logach widać, że przy 2,7 tys rpm obroty nagle spadly do 861 rpm czyli do obrotów biegu jałowego !! a przez te 3 proby grupy 011 autko równo i dobrze ciągnęło do końca :wallbash:

Czy może to być jakis problem z komunikacją ?

Jutro znowu czekają mnie logi... a jest ich okolo 20 (dynamiczne i statyczne)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.