Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ścina przednie opony od wewnątrz w a4 b5


--Rafcio--

Rekomendowane odpowiedzi

Podrzuccie jakiś pomyśł za co się wziąść bo ścina opony od wewnątrz na przedniej osi. Auto stoi na kołach 18/40/225 et35

209256233_224516279500014_1359237677965335_n.jpg

Edytowane przez --Rafcio--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieżność musisz ustawić. 

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po za zbieżnością kół na końcówkach drążka można jeszcze coś regulować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nie rozwiązałeś problemu to podpowiem ci jaka była tego u mnie przyczyna. Szkoda opon, ja 2 komplety zdarłem i się strasznie wkurzyłem bo tyle się z tym ojezdzilem po diagnostach i mechanikach, a tu samemu trzeba coś grzebać jak się ma pojęcie. Byle by kasę wziąć i na odpierdziel, albo zbyć... Na stacji diagnostycznej niby było wszystko ok, dopiero po rozkręceniu wszystkiego okazało się że amortyzatory wogóle nie trzymają i są do wymiany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mateuszz4444 napisał:

Jeśli jeszcze nie rozwiązałeś problemu to podpowiem ci jaka była tego u mnie przyczyna. Szkoda opon, ja 2 komplety zdarłem i się strasznie wkurzyłem bo tyle się z tym ojezdzilem po diagnostach i mechanikach, a tu samemu trzeba coś grzebać jak się ma pojęcie. Byle by kasę wziąć i na odpierdziel, albo zbyć... Na stacji diagnostycznej niby było wszystko ok, dopiero po rozkręceniu wszystkiego okazało się że amortyzatory wogóle nie trzymają i są do wymiany. 

Dzięki za radę, w moim przypadku zbierznosc byla strasznie przestawiona, została poprawiona i dalej obserwuję jak to przeklada sie na opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...