Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 2.5 V6 TDI Quatro 1998r - kręci ale nie odpala


Relik35

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie kręci pięknie maleńka ale bez efektu a  zaczęło się to od powrotu z pracy mojej kobitki , nagle  zgasła dziwnym trafem dopiero przejeżdżając 40km ( powrot do domu) i to jeszcze dosłownie będąc już na podwórku, od tamtego dnia w ten nie winny spokojny dzień zaczął sie mój koszmar a nawet wręcz zwiazek człowieka z maszyną ... Na początek wyczyściłem alternator, po zamontowaniu paliła ale szału  i tak nie było bo rowerzyści mnie wyprzedzali :-( no to wymontowalem turbinę takz według wytycznych wielu ludzi wypowiadających się na forach czy robiących filmiki " pomocnicze " wyczyściłem sprawdziłem i zamontowałem no i od tego momentu staruszka rdzewieje a ja pobijam rekordy spędzania czasu przy aucie , w sumie także wymontowalem wszystkie węże i je solidnie wymysłem ,Aku sprawne , wymieniłem świece , sprawdziłem bezpieczniki wszystkie podkreślam oraz nie uwierzycie ale przewody wręcz zgwałciłem centymetr po cm,wyjąłem ze zbiornika pompe itp pompa działa, wtrysk gitara filtr oleju wymieniony , turbo napelnialen olejem przed roZruchem, w sumie nawet śrubki zacząłem wymieniać na nowe bo którejś nocy zorientowalem się że pod maską jest tyle miejsca że bez problemu bym mógł się schować , uszczelki także gitarka, paliwo w przezroczystym wężyku jest , zbiornik wręcz pełny, przekaźniki sprawdzone te pod kierownicą , gruszka w turbo ustawiona tak jak była , płyn jakiś dot nawet wymieniłem , od dosłownie 4okolo miesięcy jedynie słychać tak pufanie jak by chciała zaskoczyć przy kręcęniu ale niestety lipa , dlatego bardzo proszę o pomoc bo jednak juz nie mam pomysłu a  z mechanika czy elektro... To mam tyle wspólnego ze jestem z siebie dumny że śrubki żadne nagle dodatkowej czy zawleczki nie ma. 

1627730868814168663046147451121.jpg

16277310174394093042673203846175.jpg

16277311398791431808493057768258.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowej rzeczy nie sprawdziłeś. Odczytanie błędów ze sterowników. Bez tego możesz sobie przy aucie dłubać aż będziesz miał siwe włosy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...