Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podpora silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W związku że mam tą furmankę od kwietnia, małymi kroczkami doprowadzam audiole do porządku. Ze względu na to że poduchy pod silnikiem wyzionęły ducha, przymierzam się do ich wymiany.....i po wstępnych oględzinach stwierdziłem że brakuje przedniej podpory ze zdjęcia. I teraz tak podpora zakupiona i zagwostka jak ją przymocować bo oczywiście brak śrub i okazało się że otwory w bloku są pod śrubę fi 10 a otwory w podporze fi 8. Niby numery oem są takie jak trzeba więc hipotecznie część właściwą...no właśnie hipotetycznie. Według etki powinny być tam śruby fi 8 na klucz imbusowy ale jak już pisałem otwory są pod śrubę fi10. Czy tam są jakieś specjalne sruby czy jednak są różne wersje tej łapy mimo tego samego numeru..... ktoś coś by poradził?

IMG_20210726_190603.jpg

Opublikowano

Nr podpory po VIN to 8E0199343H i śruby N 903 559 04 czyli M8X30, inaczej raczej być nie może. Mierzyłeś otwór?

Edytowane przez Gregory87

Opublikowano

.

Edytowane przez Gregory87

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, Gregory87 napisał:

Nr podpory po VIN to 8E0199343H i śruby N 903 559 04 czyli M8X30, inaczej raczej być nie może. Mierzyłeś otwór?

Mierzyłem otwory łapy no i ofkoz fi 8, no to kupiłem śruby i dla sprawdzenia wkręciłem je w miejsce przykręcania łapy i niestety wpadły w otwory ja gie w szambo to kupiłem fi 10 i te już się wkręcały w gwint....i teraz nie wiem czy po prostu przy odkręcaniu łapy do wymiany rozrządu pozrywali śruby i je przegwintowali czy jak...bo bez tej podpory nowe poduszki szlak trafi w moment. ? 

Edytowane przez kriss0977

Opublikowano

Jak jesteś pewny, że łapa jest od Twojego pojazdu to nie zostaje Ci nic innego jak wywiercić w niej większe otwory i przykręcić wszystko śrubami M10.

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, pelonek1 napisał:

Jak jesteś pewny, że łapa jest od Twojego pojazdu to nie zostaje Ci nic innego jak wywiercić w niej większe otwory i przykręcić wszystko śrubami M10.

I taki jest plan. Jak pisał Gregory87 numer oem części się zgodny z częścią którą posiadam, tylko zastanawia mnie jedno gdzie ten samochód był robiony że wyszedł od mechanika niekompletny. Nie chcę nikogo obrażać, ale w Łodzi trzeba uważać na specjalistów od mechaniki samochodowej. Pozdro.

IMG_20210731_223436.jpg

Opublikowano
  • Autor
W dniu 1.08.2021 o 10:55, kriss0977 napisał:

I taki jest plan. Jak pisał Gregory87 numer oem części się zgodny z częścią którą posiadam, tylko zastanawia mnie jedno gdzie ten samochód był robiony że wyszedł od mechanika niekompletny. Nie chcę nikogo obrażać, ale w Łodzi trzeba uważać na specjalistów od mechaniki samochodowej. Pozdro.

IMG_20210731_223436.jpg

To jest taki wspornik jaki ma numer ktoś wie?

IMG_20210807_205506.jpg

Edytowane przez kriss0977

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.