Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Koło jednomasowe, tarcza i docisk do AVG


skalarx

Rekomendowane odpowiedzi

Kompletne nówka sprzęło SACHSA do AVG czyli tarcza, docisk, łożysko, dwumas, na allegro kosztuje 1700 PLN.

Sprzęgło do 1Z czyli tarcza, docisk łożysko - 700-750 PLN + używany jednomas od 70 - 150 PLN (zależy jak trafisz).

Różnica w cenie jest zasadnicza że się tak wyrażę :>. Ja jednak wybrałem droższy zestaw ori :gwizdanie:

Dzieki skalarx :notworthy:

To juz masz założonego dwumasa u siebie mam rozumieć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletne nówka sprzęło SACHSA do AVG czyli tarcza, docisk, łożysko, dwumas, na allegro kosztuje 1700 PLN.

Sprzęgło do 1Z czyli tarcza, docisk łożysko - 700-750 PLN + używany jednomas od 70 - 150 PLN (zależy jak trafisz).

Różnica w cenie jest zasadnicza że się tak wyrażę :>. Ja jednak wybrałem droższy zestaw ori :gwizdanie:

Dzieki skalarx :notworthy:

To juz masz założonego dwumasa u siebie mam rozumieć :mysli:

Jeździełem z 2 tygodnie na zestawie z 1Z ale potem założyłem zestaw ori z dwumasem i teraz jest :good:. Jazda na 1Z nie przypadła mi do gustu :thumbdown:. Poza tym w mojej opini 1Z skończy się wcześniej niż ori jednomas :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zaczynam rozgladać sie za dwumasem :wink4: A jeszcze jedno, jakiej firmy kupić ten zestaw?? Valeo Sachs czy Luk :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zaczynam rozgladać sie za dwumasem :wink4: A jeszcze jedno, jakiej firmy kupić ten zestaw?? Valeo Sachs czy Luk :mysli:

Jak dla mnie tylko SACHS:

Ja kupiłem te części (do AVG) i u tego gościa:

http://www.allegro.pl/item677378118_kompletne_sprzeglo_audi_a4_a6_vw_passat_1_9_tdi.html

http://www.allegro.pl/item668008552_kolo_dwumasowe_audi_a4_a6_superb_passat_1_9_tdi.html

zero negatywów, szybko wysłał i dogadałem się na 1700PLN za całość. Ale przede wszystkim sprzedaje NOWE części a nie REGENEROWANE. Różnica w wyglądzie prawie żadna ale regenerowane to nie nowe :cool1:. Na regenerowanym jest mały (ok. 4 mm średnicy) znaczek dwóch zakręconych strzałek coś jak recycled na puszkach z pepsi :>. Powodzenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choroba to ja myślałem że za 2tys to juz z robocizną sie zmieszcze, a tu koło 2masowe jeszcze tysiak :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym w mojej opini 1Z skończy się wcześniej niż ori jednomas :thumbdown

że jak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choroba to ja myślałem że za 2tys to juz z robocizną sie zmieszcze, a tu koło 2masowe jeszcze tysiak :kwasny:

Chyba źle liczysz. Zmieścisz się. Koło, tarcza, docisk i łożysko 1700 PLN + ja zapłaciłem 300 PLN za wymianę daje równe 2000 PLN :polew:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 13:24_________________________________________________

Poza tym w mojej opini 1Z skończy się wcześniej niż ori jednomas :thumbdown

że jak??

Spokojnie :polew:. Pomyłka. Powinno być: "Poza tym w mojej opini 1Z skończy się wcześniej niż ori DWUMAS :thumbdown"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

Dobra w takim razie przenosze sie do działu promocje :evil: trzeba zrobic małe rozeznanie cenowe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...