Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klima nie chłodzi ....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , klima nabijana w maju od tamtej pory nieużywana ...

Dziś chciałem ochłodzić się w trakcie jazdy...

Włączam klime, wszystko na LO... I nic, z kratek ciepłe powietrze... Włączyłem na AUTO, nawiewy na maxa, nadal nic.. Nawet odczekałem dłuższą chwilę bo myślałem, że potrzeba chwili żeby się schłodziło ale nic.... Ciągle ciepłe... Oczywiście ECON się nie świeci czyli klima włączona.. Co może być przyczyną???

Opublikowano

Bez podłączenia pod komputer można sobie do jutra gdybać co może być. 

Opublikowano
  • Autor

Okej.. Postaram się jutro podjechać na komputer.. Zobaczymy

Opublikowano
  • Autor

Witam, dopiero we wtorek uda mi się odstawić furkę. Aczkolwiek dziś zauważyłem inny problem.

 

Bardzo się dziś rozpadało i zaczęły mi parować szyby. Na początku puściłem sobie ogrzewanie na szybę i wszystko na LO. W miarę puściło i już mi nie przeszkadzało.

Po czasie chciałem się dogrzać, więc podkręciłem temp do 21.5 i uwaga.

Przez chwile leciało ciepłe powietrze, i nagle zrobiło się zimne. Niżej wyżej zmiana temp. nic nie dała. Dopiero gdy dobiłem do 28.5 to zaczęło buchać gorącem i dłużej grzać ale za to zauważyłem że środkowe nawiewy przestały wiać przy tej temp. Po zmniejszeniu temperatury znów z nich leciało powietrze.

 

1. Wszystko suche, wymacałem całą podłogę od kierowcy po tyły.

2. Z nawiewów nie czuć nic słodkawego.

3. Szyby nie są tłuste.

4. Zajrzałem pod maskę nie widać jakichkolwiek wycieków.

5. Płynu chłodniczego nie ubywa.

6. Temp trzyma pion i silnik trzyma moc.

Co to może być... Nie mam pojęcia, może ktoś z was spróbuje dopomóc? wiem, że tu możemy gdybać ale może jeszcze coś sam ugram do wtorku.

 

Czy to może mieć związek z klapami? Może się otwierają do połowy bądź coś się zacieło i przez to tak się z klimą stało..

Edytowane przez Gez

Opublikowano

Możliwe, że silniczki sterujące klapami mają usterkę lub same klapki się gdzieś zawiesiły. Musisz we wtorek błędy sczytać. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Cześć, już wszystko wyjaśnione. Okazało się, że w klimie było mało czynnika. Gdzieś jest nieszczelność wielkości igły. Nabili mi teraz klime z kontrastem i za tydzień jadę będą szukać dziureczki. Teraz wszystko bangla. Pozdrawiam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.