Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio Android


Dziurra

Rekomendowane odpowiedzi

1. Myślisz że będzie git ten adapter ?
2. Zrozumiałem ale teraz w które chincze mam wpiąć moje dwa ? :grin:
3. Generalnie to mam cztery kostki w aucie ( czarny, brązowy, czarny i czerwony). Aktualnie mam podłączone wszystko tak jak napisałeś tylko bez adapteru i nie gra wgl tył. Jak zastosuje ten adapter to wszytko bedzie grało ?

ALLEGRO.PL

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ten adapter jest pod system Bose zgodnie z opisem. Ty nie masz Bose więc się nie nadaje. 

2. Wpinasz w które chcesz w zależności od tego czy sub ma  czerpać sygnał liniowy z przednich czy z tylnych kanałów. Jeżeli dobrze widzę jest nawet oddzielny kanał na subwoofer (niebieskie chinch) i tam możesz się wpiąć. 

3. Bez adaptera tył nie zagra bo jest zasilany nie bezpośrednio z radia, tylko napędza go wzmacniacz. Wzmacniacz musi dostać sygnały liniowe z radia, ktòrych Android w tej chwili bez adaptera nie podaje. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Muskel1 napisał:

1. Ten adapter jest pod system Bose zgodnie z opisem. Ty nie masz Bose więc się nie nadaje. 

2. Wpinasz w które chcesz w zależności od tego czy sub ma  czerpać sygnał liniowy z przednich czy z tylnych kanałów. Jeżeli dobrze widzę jest nawet oddzielny kanał na subwoofer (niebieskie chinch) i tam możesz się wpiąć. 

3. Bez adaptera tył nie zagra bo jest zasilany nie bezpośrednio z radia, tylko napędza go wzmacniacz. Wzmacniacz musi dostać sygnały liniowe z radia, ktòrych Android w tej chwili bez adaptera nie podaje. 

a ten bedzie git ? 

ALLEGRO.PL

 

ALLEGRO.PL

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamawiam i dam znac co i jak :D
Dzieki mordeczko i sorki za wprowadzenie w blad :D:D:D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 24.08.2021 o 19:30, Muskel1 napisał:

Te powinny pasować.

Zakupiłem i podłączyłem i jeszcze dwa pytania :D

1. Pod jaki kabelek podłączyć wzbudzenie subofer ? Bo mam tylko 3 luźne. 

2. Od czego jest czerwona kostka ? Nie pasuje mi  kostka w adapter ale tylne głośniki grają. Ale niedługo będę się przymierzał do zmiany kiery na multifunkcje będzie śmigać bez podłączania jej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Dziurra napisał:

 

Zakupiłem i podłączyłem i jeszcze dwa pytania :D

1. Pod jaki kabelek podłączyć wzbudzenie subofer ? Bo mam tylko 3 luźne. 

2. Od czego jest czerwona kostka ? Nie pasuje mi  kostka w adapter ale tylne głośniki grają. Ale niedługo będę się przymierzał do zmiany kiery na multifunkcje będzie śmigać bez podłączania jej?

 

20210826_194606.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zró zdjęcie tych kostek. 

Czerwona to mini-iso, w krórej siedzą między innymi sygnały liniowe na tył oraz wzbudzenie fabrycznego wzmacniacza. Tam możesz podpiąć wzbudzenie dokładanego wzmaka.  Kostka mini-iso część C1 na pinie nr 6. 

Screenshot_20210826-210912_Opera.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dziurra napisał:

 

Zakupiłem i podłączyłem i jeszcze dwa pytania :D

1. Pod jaki kabelek podłączyć wzbudzenie subofer ? Bo mam tylko 3 luźne. 

2. Od czego jest czerwona kostka ? Nie pasuje mi  kostka w adapter ale tylne głośniki grają. Ale niedługo będę się przymierzał do zmiany kiery na multifunkcje będzie śmigać bez podłączania jej?

Dobra ale co z tego jeżeli wepnę wzbudzenie w czerwona kostkę jeżeli ona nigdzie nie jest podłączona ? 

20210826_194853.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwoną kostkę w przejściówce wepnij tą czarną, którą zakreśliłem na czerwono.  W tej zakreślonej w w pierwszej jej części oznaczonej na schemacie jako C1 jest wzbudzenie.

Czerwona kostka instalacji (zakreślona na zielono) pozostaje luzem, czyli nie wpinasz jej nigdzie. 

Screenshot_20210826-221631_Opera.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Muskel1 napisał:

W czerwoną kostkę w przejściówce wepnij tą czarną, którą zakreśliłem na czerwono.  W tej zakreślonej w w pierwszej jej części oznaczonej na schemacie jako C1 jest wzbudzenie.

Czerwona kostka instalacji (zakreślona na zielono) pozostaje luzem, czyli nie wpinasz jej nigdzie. 

Screenshot_20210826-221631_Opera.jpg

A ta czarna nie powinienem w złącze od radia ? Tam mam miejsce na 3 kostki dwie co wychodzą z tego adaptera i ta jedna czarna luźna. A co z kablem od wzbudzenia wzmacniacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja przejściówka,  którą kupiłeś ma 3 kostki rzeńskie i 2 męskie po drugiej stronie.  Kostki rzeńskie wpinasz w kostki instalacji auta, drugie końce przejściówki na których są 2 kostki męskie (brązowa iso i czarna iso)  wpinasz w 2 kostki rzeńskie w wiązkę  przewodów, które były dołączone do radia. Wzbudzenie wzmacniacza znajduje sie tak jak pisałem 2 x w  mini-iso C1 na pinie nr. 6. Wpinasz wię w ten przewód siedzący na tym pinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Muskel1 napisał:

Twoja przejściówka,  którą kupiłeś ma 3 kostki rzeńskie i 2 męskie po drugiej stronie.  Kostki rzeńskie wpinasz w kostki instalacji auta, drugie końce przejściówki na których są 2 kostki męskie (brązowa iso i czarna iso)  wpinasz w 2 kostki rzeńskie w wiązkę  przewodów, które były dołączone do radia. Wzbudzenie wzmacniacza znajduje sie tak jak pisałem 2 x w  mini-iso C1 na pinie nr. 6. Wpinasz wię w ten przewód siedzący na tym pinie. 

A da radę jakoś się w niego wpiąć czy trzeba ciąć i lutowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już ogarnąłem tylko jeszcze ostatnie pytanie. Jaka przejsciówke ma antenę kupić ? Żeby grało radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz teraz? Nieoryginalne radio będzie miało zawsze marny zasięg. Musisz zakupić separator antenowy, który wzmocni nieco odbierany sygnał. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2021 o 21:52, Muskel1 napisał:

Jakie masz teraz? Nieoryginalne radio będzie miało zawsze marny zasięg. Musisz zakupić separator antenowy, który wzmocni nieco odbierany sygnał. 

Jak narazie to wyjście antenowe z auta nie jest podpięte pod radio bo nie pasuje w wejście antenowe w radiu. I muszę kupić jakąś przejsciówke z wyjścia auta na radio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Muskel1 napisał:

Zrób zdjęcie złącza antenofego, które jest oryginalnie w aucie. Czy to FAKRA?

Tak to FAKRA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...