Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Jaki chiptuning A4 B8 2.0 TDI ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

zakładam temat bo może sie przydać komuś...

powiedzcie mi ile można wyciągnac samym programem z B8 2.0 TDI 143 KM tak optymalnie, a ile tak bardziej hardcorowo?

mierze w 200 KM mniej badz wiecej :wink4:

Opublikowano

pisałem w poprzenim wątku o B8 o programch abt, do diesli także, ale napisze jeszcze raz:

http://www.abt-sportsline.de/tuning/shop/Audi-A4-8K-Motortechnik_358_357_3/

masz tam co robią samym programem do Twojego silnika.

Program dostępny w Audi w Auto Premium w Poznaniu.

Robiąc u nich nie tracisz gwarancji.

Opublikowano
  • Autor

hmm... 170 PS 370 Nm za ponad 6 tys. drogo troche

Opublikowano

A zapytaj naszego tunera rogala :naughty:

Opublikowano
  • Autor

juz rozmawialem z Nim i jest lepsza opcja;] ale nie zaszkodzi rozeznac sie bardziej w temacie, poza tym moze sie przydac potomnym :wink4:

Opublikowano

Witek pewny i tylko on reza :gwizdanie:

Opublikowano

Ja też stawiam na Witka, ja jestem bardzo zadowolony z optymalizacji pomimo braku CR

Opublikowano

Z tego co wiem Rogal ma praktycznie nową turbinę z silnika CAHA (170 KM). Pasuje do Ciebie P&P. Stosując tą turbinę i moda zamkniesz zapewne 200 KM i to bez problemów z DPF.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

W lipcu robiłem program w Dynosofcie hamownia w Tychach przed było 152,8 i 344,9 po 181 i 387,7 tyle wyszło Grzybkowi z samego programu silnik143CR w A4B8 przy przebiegu 2,5tys km jak by chcieć więcej to trzeba by wymienić tyrbinę z modelu 170 km. Zastanawiam się czy warto i czy tylko turbina wystarczy?

Opublikowano

2gi intercooler trzeba rezać ew. FMICa :)

Opublikowano

wiekszosc tunerow w Polsce robi juz edc17 ...

Opublikowano

2gi intercooler trzeba rezać ew. FMICa :)

ale B8 ma juz w standarczie FMIC

juz rozmawialem z Nim i jest lepsza opcja;] ale nie zaszkodzi rozeznac sie bardziej w temacie, poza tym moze sie przydac potomnym :wink4:

to podziel sie z nami , tez sie chetnie dowiem jakie sa opcje dla tego TDI 143 KM

Opublikowano

to podziel sie z nami , tez sie chetnie dowiem jakie sa opcje dla tego TDI 143 KM

podobno jezdzi jakis testowy CR w budzie VW :evil: dlubniety na jakies ~ 190 Ps-ów ... :naughty:

Opublikowano

Witam

zakładam temat bo może sie przydać komuś...

powiedzcie mi ile można wyciągnac samym programem z B8 2.0 TDI 143 KM tak optymalnie, a ile tak bardziej hardcorowo?

mierze w 200 KM mniej badz wiecej :wink4:

ok 190PS ale jak sie turbo urwie to nie bedzie płaczu ?

Optymalnie miedzy 176-181PS.

Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

ja sie pisze na ten zabieg nawet z turbina jesli spalanie nie wzrośnie zbytnio... ale to po gwarancji bo aż tak nie będe ryzykował :wink4: także za jakis czas zajrze do Ciebie Rogalotti :wink4: a dużo juz zrobiliście tych silników 143 PS 350 Nm? tak z ciekawości pytam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.