Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Witam proszę o analizę z logów. A4 B6 1.8T BFB.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przesyłam logi z PB i LPG. Auto zakupiłem 3 miesiące temu i chce sprawdzić czy wszystko w miarę ok.

Jest wgrany virus na 187 km. i dołożone wtryski BEX. Poprzedni właściciel robił te mody.

Proszę o analizę logów. Pozdrawiam i Dziękuje.

LPG 002-033   http://www.vaglogi.pl/log-002_033_2o1V3b.html 

LPG 003-020  http://www.vaglogi.pl/log-003_020_01E4zU7.html

LPG 115-118 http://www.vaglogi.pl/log-115_118_banECjD.html

PB  002-033  http://www.vaglogi.pl/log-002_033_xDuzm8.html

PB 003-020  http://www.vaglogi.pl/log-003_020_6z495.html

PB 115-118 http://www.vaglogi.pl/log-115_118_PxhJu.html

 

PB 002-033.CSV PB 003-020.CSV PB 115-118.CSV LPG 002-033.CSV LPG 003-020.CSV LPG 115-118.CSV

Edytowane przez mico21

Opublikowano

Kasowane błędy przed logami na pb? 

Gaz do regulacji, stuka na lpg a to słabo. Turbo też średnio trzyma doładowanie. Szału nie ma. 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, przem8 napisał:

Kasowane błędy przed logami na pb? 

Gaz do regulacji, stuka na lpg a to słabo. Turbo też średnio trzyma doładowanie. Szału nie ma. 

Witam w sobotę odpinany aku był bo dokładałem tempomat.

A coś więcej nakierować.

Opublikowano

Skasuj błędy przed logami i powtorz je tylko na benzynie. 

Opublikowano
  • Autor

Witam jutro postaram się zrobić.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, przem8 napisał:

Kasowane błędy przed logami na pb? 

Gaz do regulacji, stuka na lpg a to słabo. Turbo też średnio trzyma doładowanie. Szału nie ma. 

Ale tragedii też chyba niema :)

Opublikowano
15 minut temu, mico21 napisał:

Ale tragedii też chyba niema :)

Z gazem? Jest.

Opublikowano

Na benzynie pod butem też powinno być trochę więcej paliwa podlane, także albo jest problem z ciśnieniem paliwa albo program tak zrobiony.

Edit: chociaż po kasowaniu błędów korekty mogą się zmienić i to znacznie.

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano
  • Autor
56 minut temu, pelonek1 napisał:

Na benzynie pod butem też powinno być trochę więcej paliwa podlane, także albo jest problem z ciśnieniem paliwa albo program tak zrobiony.

Edit: chociaż po kasowaniu błędów korekty mogą się zmienić i to znacznie.

Korekty długie są  - 3.3%

Opublikowano
2 minuty temu, mico21 napisał:

Korekty długie są  - 3.3%

Te korekty są w większości z jazdy na LPG, no chyba że tylko na benzynie jeździsz?

Opublikowano
12 minut temu, mico21 napisał:

Korekty długie są  - 3.3%

Szkoda, że przy piz*owaniu korekty są do bani. Zrób logi jak należy na benzynie, a lpg się zajmij jak doprowadzisz auto do ładu na pb.

Opublikowano
  • Autor

Witam dziś został zmieniony DV na orginał w starym pęknięta membrana. Zawór N75 zmieniony na nowy. 

http://www.vaglogi.pl/log-020_115_118_21G8Rzn.html

I dalej turbo coś chyba nie wstaje. Gdzie dalej szukać. 

Opublikowano
45 minut temu, mico21 napisał:

Witam dziś został zmieniony DV na orginał w starym pęknięta membrana. Zawór N75 zmieniony na nowy. 

http://www.vaglogi.pl/log-020_115_118_21G8Rzn.html

I dalej turbo coś chyba nie wstaje. Gdzie dalej szukać. 

Komplet logów miałeś zrobić na benzynie. Tylko błędy skasuj nawet jak ich nie ma.

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano
  • Autor

Jutro dołączę. Teraz za każdym razem kasuje błędy.

Tu są logi przed wymianą Dv i N75 a po wymianie świec.

http://www.vaglogi.pl/log-002_033_6LhH87v.html

http://www.vaglogi.pl/log-003_020_ulL1AeM.html

http://www.vaglogi.pl/log-115_118_8S7liI.html

 

Dodatkowo wstawiam loga z odpiętą wtyczką N75. 

http://www.vaglogi.pl/log-115_118_wndLrj.html

 

Edytowane przez mico21

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.