Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

UK Audi A5 F5 2017 2.0 TDI 190KM Białe Coupe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brawo:thumbup1:

Opublikowano

Skórzane boczki tunelu, jak u mnie w lexie :thumbup1::cool1:

Opublikowano
  • Autor

 

6 godzin temu, liquid8p napisał:

Skórzane boczki tunelu, jak u mnie w lexie :thumbup1::cool1:

Tylko, że w Lexusie RC z tego co pamiętam to standard, w Audi trzeba za wszystko dopłacić :D 

 

 Dzisiaj szybkie mycie samochodu i kilka fotek udało się zrobić w końcu w słoneczną pogodę ;) 

BeautyPlus_20211024165806638_save.jpg

BeautyPlus_20211024170040367_save.jpg

1a.jpg

4.jpg

 

8.jpg

6.jpg

 

Opublikowano

W audi lista wyposażenia dodatkowego nie ma końca :decayed: Na znanym portalu aukcyjnym, audi niezależnie od wyposażenia, to prawie zawsze full opcja :decayed: RC już w podstawie ma prawie wszystko, można dołożyć tylko kilka rzeczy. 

 

Opublikowano

Dwudziestki do niej i w dół ją wtedy białas bedzie mega a tak wygląda bardzo poprawnie  'tylko'. :cool1:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, dekiel 13 napisał:

Dwudziestki do niej i w dół ją wtedy białas bedzie mega a tak wygląda bardzo poprawnie  'tylko'. :cool1:

Masz rację kolego, co mnie irytuje na ten moment to przede wszystkim tył który sterczy do góry. Także na wiosnę wpadną sprężyny Eibach Pro- kit mam nadzieję, że przód z tyłem się wyrówna na nich. Na ten moment jest 2cm różnicy przód- tył między oponą a nadkolem. 

Co do dwudziestek to jeszcze się nie przekonałem w 100%. Teraz mimo zawieszenia 1BE jak dla mnie jest mega komfortowo i nie chciałbym tego popsuć :decayed:

Opublikowano

Jak założysz eibach i 20-tki, to będzie twardo. Za to w zakręcie, będzie się prowadził jak gokart. Mam u siebie w a5 zawieszenie 1bv + sprężyny eibacha i nawet na zimówkach 17" jest twardo, a na 20-tkach to już nie ma komfortu. Natomiast wygląd auta z takim zestawem 10/10 :cool1:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, liquid8p napisał:

Jak założysz eibach i 20-tki, to będzie twardo. Za to w zakręcie, będzie się prowadził jak gokart. Mam u siebie w a5 zawieszenie 1bv + sprężyny eibacha i nawet na zimówkach 17" jest twardo, a na 20-tkach to już nie ma komfortu. Natomiast wygląd auta z takim zestawem 10/10 :cool1:

I tego się boję. Poza wyglądem, cenię też komfort jazdy i zawieszenie 1BE w tym aucie jak i w poprzedniku to był dla mnie idealny kompromis. Problemem jest dla mnie tylko ten sterczący do góry tył, w B8 samochód stał idealnie równo, nawet ostatnio mierzyłem i porównywałem.  Myślałem, że Pro-kit nie wpływa znacząco na twardość zawieszenia? Bynajmniej tak wyczytałem na internecie, sam nigdy nie miałem okazji testować. 

Opublikowano
17 godzin temu, dazwid napisał:

I tego się boję. Poza wyglądem, cenię też komfort jazdy i zawieszenie 1BE w tym aucie jak i w poprzedniku to był dla mnie idealny kompromis. Problemem jest dla mnie tylko ten sterczący do góry tył, w B8 samochód stał idealnie równo, nawet ostatnio mierzyłem i porównywałem.  Myślałem, że Pro-kit nie wpływa znacząco na twardość zawieszenia? Bynajmniej tak wyczytałem na internecie, sam nigdy nie miałem okazji testować. 

'Trochę' wpływa. Po założeniu eibachów do swojej A5 jadąc po autostradzie czuć lekkiego 'ping-ponga' momentami, a założyłem ten wyższy wariant czyli sprężyny w czarnym kolorze. 

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, czarny69 napisał:

'Trochę' wpływa. Po założeniu eibachów do swojej A5 jadąc po autostradzie czuć lekkiego 'ping-ponga' momentami, a założyłem ten wyższy wariant czyli sprężyny w czarnym kolorze. 

A  przód z tyłem równo na tych sprężynach siedzi? Masz może jakieś fotki przed/ po? Widziałem Twój wątek z czarną A5, ale tam pisałeś, że miałeś założone Eibach sportline? 

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio podczas sprzątania samochodu stwierdziłem, że niepotrzebna mi jest zapalniczka, a że zaślepka 12V która jest obok przycisku start/ stop pasuje jak ulał to zamówiłem drugą na ebay, mała pierdółka ale co mod to mod, trzeba się pochwalić :D Zresztą lubię takie małe detale: 

20211027_112133.jpg

20211027_165444.jpg

20211027_165510.jpg

Opublikowano

Zrobiłem ostatnio to samo, zaślepka zapalniczki wygląda tragicznie. Ta z napisem 12V to niebo a ziemia. 

Opublikowano
  • Autor

Dwururka wypolerowana dziś :decayed:

20211030_132758.jpg

20211030_133214.jpg

20211030_135508.jpg

20211030_140231.jpg

20211030_140313.jpg

Opublikowano

Też tą pastą polerowałem:decayed::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Muskel1 napisał:

Też tą pastą polerowałem:decayed::thumbup1:

Do wydechu jest świetna, i tania. Swoją drogą szkoda, że nawet w 3.0 TDI wydech jest tylko po jednej stronie. Ostatnio w salonie Audi widziałem S5 3.0TDI z atrapą. Nawet mam nr. części do tej atrapy, bo przez chwilę miałem myśli czy do siebie nie założyć:decayed:

Opublikowano

Wydech masz po jednej stronie dlatego że po drugiej jest zbiornik ad-blue.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, liquid8p napisał:

Wydech masz po jednej stronie dlatego że po drugiej jest zbiornik ad-blue.

Tyle to ja wiem, dlatego rozmyślałem o atrapie wydechu z S5, ale sobie chyba odpuszczę :) 

Opublikowano

Fajny białas ładuj jakieś fajne 20" :thumbup1: i pomysl nad black pakietem 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, egon47 napisał:

Fajny białas ładuj jakieś fajne 20" :thumbup1: i pomysl nad black pakietem 

Podejdą do budy A5 felgi 9J ET22? Jak sprawdzałem na porównywarkach online to powinny wystawać tylko 1.5mm bardziej niż Twój setup, masz u siebie jeszcze jakiś zapas? 

Opublikowano
10 godzin temu, dazwid napisał:

Podejdą do budy A5 felgi 9J ET22? Jak sprawdzałem na porównywarkach online to powinny wystawać tylko 1.5mm bardziej niż Twój setup, masz u siebie jeszcze jakiś zapas? 

Tak wejdą poprzedni wlasciciel mojej A5 mial właśnie takie parametry tylko oponę 255/30/20

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.