Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wtyczka pompy


etrone98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Czy moglby mnie ktos oswiecic jesli chodzi o przerobke wtyczki pompy 11mm Bosha 10-pin na ta wtyczke bodajze 8-pin ktora jest standardowo w AFN, nigdzie nie moge znalesc. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtyczkę kolego przerabiamy nie w pompie tylko przy instalacji silnika na taką 10pin w innym wypadku potrzebował byś dwie wtyczki taką na 8pinów i taką mniejszą wtyczkę na 3piny. Podłączyć nową wtyczkę 10pin do starej 8pin i 3 pin jest bardzo prosto piny są po numerowane od 1 do 10, i po prostu w starej wtyczce (8pin) 1 nr dajesz na nową wtyczkę(10pin) na nr 1 pozostałe trzy kabelki(czyli w nowej wtyczce piny od 8 do 10) będziesz miał na innej wtyczce mniejszej czarnej (ona również przychodzi na pompę) i tam musi sobie popatrzeć żeby połączy ją zgodnie z kabelkami wcześniej podłączonej wtyczki (3pin)

jak dalej nie wiesz jak info na pw

aha mam stojan i koło zębate jak byś potrzebował do pompy 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obetnij przy pompie po co niszczyc instalacje samochodu :wink4:. Jak zdejmiesz wierzchnia gruba koszulke zobaczysz ze na każdym kabelku bedzie numerek tak jak na wtyczkach - analogicznie łaczysz jeden do jednego. Stara pompa ma dwie kostki nowa ma jedna póxniejsze numerki łaczysz kolorami, zostaje czarny i brazawy kabelek. Po porostu nie da sie tego zrobic żle. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtyczkę kolego przerabiamy nie w pompie tylko przy instalacji silnika na taką 10pin w innym wypadku potrzebował byś dwie wtyczki taką na 8pinów i taką mniejszą wtyczkę na 3piny. Podłączyć nową wtyczkę 10pin do starej 8pin i 3 pin jest bardzo prosto piny są po numerowane od 1 do 10, i po prostu w starej wtyczce (8pin) 1 nr dajesz na nową wtyczkę(10pin) na nr 1 pozostałe trzy kabelki(czyli w nowej wtyczce piny od 8 do 10) będziesz miał na innej wtyczce mniejszej czarnej (ona również przychodzi na pompę) i tam musi sobie popatrzeć żeby połączy ją zgodnie z kabelkami wcześniej podłączonej wtyczki (3pin)

jak dalej nie wiesz jak info na pw

aha mam stojan i koło zębate jak byś potrzebował do pompy 11

ale namieszales :kox: choc dobrze ale to zrozumiec :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukałem ale nie znalazłem potrzebuje schemacik jak sprytnie przerobić wtyczke 10 pinową na 8 pinów chodzi o to że nabyłem boxa ktoy ma wtyczki na 10 pin a ja mam instalacje w afn-ie na 8 pin, chciałem kupic wtyczki i je przerobi bezposredni przy boksie i nie wiem czy numery przewodów przy 8 pinowej odpowiadaja numerom 10 pinowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...