Jump to content
IGNORED

Problem ze sprzęgłem

Kuba5534
 Share

Recommended Posts

Witam Panowie. Ostatnio robiłem chip tuning w moim A4 B6 1.8T AVJ 150KM. Dzisiaj jadąc poczułem że zaczęło ślizgać się sprzęgło. Mapa zrobiona ze 151km/224nm na 185km/296nm. Teraz pytanie czy sprzęgło zaczęło się ślizgać przez taki wzrost nm i już sobie nie radzi, czy po prostu już mogło się tak stać z uwagi na swoje lata? Prosiłbym o pomoc, dzięki 

Sprzęgło dziad. Taka moc to nic dla seryjnego sprzęgła. Jak będziesz zmieniać to wsadź cały komplet od awx razem z dwumasem. To jest ośka?

57 minut temu, przem8 napisał:

Sprzęgło dziad. Taka moc to nic dla seryjnego sprzęgła. Jak będziesz zmieniać to wsadź cały komplet od awx razem z dwumasem. To jest ośka?

Tak tak, ośka. Rozumiem że z tego awx wszystko normalnie pasuje? Bez przeróbek jakichkolwiek? 

12 minut temu, przem8 napisał:

Tak.

Wiesz może ile takie sprzęgło by wyszło? Koszt części, nie licząc robocizny, mógłbyś może podesłać linka do jakiegoś sklepu z tym sprzęgłem? 

mam nowy komplet

Kiedyś około 1,5tys, a teraz w tych pojebanych czasach to nie wiem. Mało to sklepów internetowych, które szukają po modelu i kodach silników?

2 minuty temu, Dev napisał:

mam nowy komplet

Jaka cena by za takie cos wyszła? 

Teraz, przem8 napisał:

Kiedyś około 1,5tys, a teraz w tych pojebanych czasach to nie wiem. Mało to sklepów internetowych, które szukają po modelu i kodach silników?

W takim razie dziękuję za pomoc, pozdrawiam 

1 minutę temu, Kuba5534 napisał:

Jaka cena by za takie cos wyszła? 

1600zł Sachs