Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zalana podsufitka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Od jakiegoś czasu zauważyłem, niebieskawy kolor na podsufitce, przy używanie tylnego spryskiwacza nie ma zbyt dużego ciśnienia, natomiast podsufitka robi się wilgotna i przestało działać podświetlenie bagażnika. Czy ktoś miał taki problem? Zapewne przerwany jest gdzieś wężyk, zastanawia mnie czy naprawa jest problematyczna: częściowe zdjęcie tapicerki a później przyklejenie..

251278594_942786719982420_4206709265429950431_n.jpg

Opublikowano
37 minut temu, Avari napisał:

Witam.

Od jakiegoś czasu zauważyłem, niebieskawy kolor na podsufitce, przy używanie tylnego spryskiwacza nie ma zbyt dużego ciśnienia, natomiast podsufitka robi się wilgotna i przestało działać podświetlenie bagażnika. Czy ktoś miał taki problem? Zapewne przerwany jest gdzieś wężyk, zastanawia mnie czy naprawa jest problematyczna: częściowe zdjęcie tapicerki a później przyklejenie..

251278594_942786719982420_4206709265429950431_n.jpg

Nie przykleisz tego częściowo bez śladów kleju. Fabrycznie klej jest na gąbce która się trzyma się materiału i w ten sposób klej nie wychodzi na materiał. Możesz okleić od nowa,materiał+klej wyjdzie max 200 zł.  A wężyk pęka w tej gumowej przelotce.

 

20200624_100320.jpg

20200624_110236.jpg

20200624_110403.jpg

Opublikowano
  • Autor

Świetnie, że mi to pokazałeś, sprawdzę u siebie koniecznie jaki jest stan tego wężyka w przelotce. dzięki!

Opublikowano

Sprawdź też prawą wnękę w bagażniku, tam gdzie jest wzmacniacz i subwoofer. W mojej A4 B6 po takim pęknięciu wężyka pociekło w dół w słupku po wiązce i zalało gniazdo wzmacniacza.

Efekt - wypalone piny i wzmacniacz do wymiany.

 

Wzmacniacz.jpg

Edytowane przez steve69

Opublikowano
  • Autor

Cenna uwaga dzięki!

Opublikowano

Ja zlikwidowałem wycieraczkę , bo jej nie używałem prawie w ogóle i ewentualny problem z głowy. :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Sprawdziłem, u mnie pęknięty wężyk tak jak na zdjęciu, aż oświetlenie bagażnika przestało działać ale to osobny temat.. Zazdroszczę, że tak Ci zszedł ten wężyk bo mój jest tak sztywny że będę musiał go rozciąć całego żeby to połapać:D

Edytowane przez Avari

Opublikowano

U mnie tak gładko nie wyszedł,trzeba się nagimnastykować z tą osłonką gumową by wyciągać wężyk,a później go ponownie przez nią przepuścić .

Opublikowano
  • Autor

Rozciąłem przwód, chciałem ogarnąć to na rurkę termokurczliwą ale i tak cieknie. Zakupiłem zesatw naprawczy na allegro i w tygodniu działam

Opublikowano
4 godziny temu, Avari napisał:

Rozciąłem przwód, chciałem ogarnąć to na rurkę termokurczliwą ale i tak cieknie. Zakupiłem zesatw naprawczy na allegro i w tygodniu działam

Sama termokurczka nie wystarczy ,ja zapakowałem 2 połówki wężyka w tłoczek plastikowy + klej poliuretanowym wewnątrz tłoczka i na to termokurczka. Zestaw naprawczy z aso to kawałek wężyka gumowego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.