Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tania firma kurierska

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Założyłem temat tutaj bo do innego działu raczej nie pasuje. Mam zarezerwowaną tapicerkę (fotele+kanapa+boczki) i szukam firmy kurierskiej którą najtaniej ta przesyłka by do mnie dotarła. Sprzedający pytał się po kilku i podobno jest problem bo nie wszystkie chcą takie paczki wysyłać a DHL ceni sobie podobno 230 PLN. Jak coś wiecie to doradzcie gdzie i za ile można taką paczkę przesłać. Z góry dzięki.

Opublikowano

Ja płace za palety ok 100 netto w firmie UPS :gwizdanie:

hmmm najlepiej niech poukłada wszytsko na palecie , dobrze zabezpieczy, ubezpieczy przesyłke i niech wysyła :cool1:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie na palecie ma w DHLu za 230PLN. I wydaje mi się to drogo. To będę w takim razie jutro dzwonił do UPS. Wysyłają za pobraniem ? No i płaci się tam od odległości czy opłata jest stała ?

Opublikowano

No właśnie na palecie ma w DHLu za 230PLN. I wydaje mi się to drogo. To będę w takim razie jutro dzwonił do UPS. Wysyłają za pobraniem ? No i płaci się tam od odległości czy opłata jest stała ?

opłata raczej jest jedna..... jesli nikt z Was nie ma podpisanej z nimi umowy to platne gotówką przy nadaniu palety a za pobraniem da sie spokojnie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

OK :good: Dzięku Cuber za pomoc, jutro będę dzwonił i się dopytywał :wink4:

Opublikowano

OK :good: Dzięku Cuber za pomoc, jutro będę dzwonił i się dopytywał :wink4:

jak coś sie dowiesz to pisz PW :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

OK :wink4:

Opublikowano

tylko UPS ! pozatym Siódemka podobno szybko dowozi

Opublikowano

musiał byś zobaczyć w firmie OPEK

http://nowyopek.top100.net.pl/Wycen_przesylke.aspx

paczka 20 kg z przesyłką płaciłem 60 zł ubezpieczona więc w porównaniu do innych firm cena konkurencyjna

ale nie wiem jak to jest w wypadku innych przesyłek ale sprawdzić zawsze nie kosztuje

a tu do ich strony głównej adres

www.opek.com.pl

Opublikowano

Z racji charakteru swojej pracy mam styczność z wieloma firmami transportowymi różnej maści od kurierów po transporty całosamochodowe i kontenerowe.

Ceny kurierów są naprawdę zrożnicowane. Dużo zależy od klienta, czy jest to firma czy osoba fizyczna. Jeżeli masz możliwość zamówienia transportu jako firma to zrób to. Dużo też zależy od miejsca zamieszkania.

Przede wszystkim mogę Ci polecić DPD, dobra firma i naprawdę niedroga. O firmach typu TNT czy DHL to zapomnij, drodzy strasznie. Z UPSem nie mam dobrych doświadczeń, olewają sprawę, potrafią nie przyjechać po paczkę bo np im się nie opłacało i odbierają ją kiedy im pasuje.

Dla porównania za przesyłkę ok 30 kg z Lublina do Czech DPD bierze odemnie tylko ok 28 EUR, a TNT po naprawdę dużych rabatach i układach zaproponowało ok 500 zł, a DHL 450 zł. Jak widać, różnica jest spora. I najważniejsze, trzeba się targować, często to pomaga :>

Opublikowano
  • Autor

Tylko tutaj nie chodzi o wagę tylko gabaryty. Stąd ten problem.

Pytałem się i:

Opek - 215PLN za pobraniem

UPS - 167PLN ale nie ma mozliwości pobrania

No i to wszystko pod warunkiem że na palecie to zmieszczę.

Opublikowano

Dzisiaj podpisałem umowę z Kolporterem i myślę że nie ma tańszych przesyłek :)

Opublikowano

Opłata głównie zalezy od tego czy jest umowa z danym kurierem.

Dla przykładu...

Wysłanie pompy DHL'el (9,5 kg) kosztowało mnie 45 zł (ubezpieczona na 2 tyś)

Firma (mają umowę) odesłała pompe tym samym kurierem i zapłacili 14 zł (ubezpieczona na 4 tyś)

Różnica jak widac spora :)

Opublikowano

Dzisiaj podpisałem umowę z Kolporterem i myślę że nie ma tańszych przesyłek :)

Waski to na plus bo ta 7-demka to pierdzielona zdziernia :gwizdanie:

Wiec od razu 7 mozesz sobie darowac Dibo :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Akurat był kurier Siódemki u mnie dzisiaj i jak z nim rozmawiałem o kosztach to sobie darowałem. Drożej niż DHL. Najprawdopodobniej będzie UPS albo uwaga... Poczta Polska :decayed:

Opublikowano

Ja korzystam z usług siódemki i jak dla mnie ceny dobre z tym że ja to mam na działaloność i jest umowa... W innym przypadku jest drogo :disgust:

A sprawdź Sobie taką firmę jak shenker, polarki jak zamawiam to właśni oni mi je przyworzą :mysli:

Opublikowano
  • Autor

jarko problem w tym że ani ja ani sprzedający nie mamy umowy. Kurier Siódemki mi mówił że jakbym miał umowę to ceny by były nawet znośne, a tak to masakra.

Opublikowano

wiem, sprawdź jeszcze tego schenkera

Opublikowano

ja pracowalem w UPS i powiem szczerze ze inna firma bym nie wyslal spakuj wszystko na palete dobrze zabezpiecz i bedzie ok jak nie masz umowy to bedzie pare groszy drozej ale i tak polecam siudemka i opek sa tansze ale jak chcesz miec cala tapicerke to tylko ups

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.