Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8W Coupé Lift 2020 265KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W związku z tym, ze miałem kiedyś A4 i często zaglądam i czytam forum, stwierdziłem ze stworze wątek ze swoją A5. 
 

Przebieg przy zakupie 318 km. Silnik 265 KM, zmierzone 269KM. 

Konfiguracja w skrócie:
-biały Glacier
-panorama
-opcjonalny dach w czarnym połysku
-fotele z pamięcią, grzaniem, wentylacją
-grzana kierownica
-ambiente (niestety białe)
-Matrixy z dynamicznymi kierunkami przód tył
-czarny sufit
-pakiet czerń
-fotochromy
-Virtual cockpit plus
-kamery 360
-lane assist, pre sense city, rear I basic

Z różnic w porównaniu do przedlifta to o wiele świeższe zegary, Virtual Cockpit Plus pozwala na zmianę layoutów, sam ekran ma lepsza rozdzielczość, jest na pewno płynniejszy. To samo z ekranem środkowym który teraz jest dotykowy, choć wg mnie szkoda, że zrezygnowano z pokrętła. CarPlay jest już bezprzewodowy i to jest dla mnie jedna z największych zalet. 

EBF259D4-8040-4FE8-8230-E0F6DB30CEA1.jpeg

D4759EC7-9A11-4608-AA14-E2C328C19950.jpeg

3B0E5CD5-998D-41CF-9649-7E8B09EF8CF0.jpeg

6C1DBCCF-728F-46F1-B7C6-1788AED923FB.jpeg

9784FE9E-CE95-48C6-900B-070DDE654CCB.jpeg

D9820AA2-A2BE-4665-A3D8-2ABABEF7CB28.jpeg

C547349B-8AEE-487C-820F-9EDCB25C3DF4.jpeg

Edytowane przez czarny69

Opublikowano

Gratulacje, bardzo ładna :wink: Tylko dystanse bym do niej dołożył :D 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, dazwid napisał:

Gratulacje, bardzo ładna :wink: Tylko dystanse bym do niej dołożył :D 

Są w planach, ale dopiero na wiosnę :) 

Opublikowano

Gratuluję! Bardzo fajna konfiguracja:thumbup1:

Wentylowane fotele w A4/A5 to rzadkość, też długo szukałem.

Dobrze widzę czy masz lampy US?

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
55 minut temu, Muskel1 napisał:

Gratuluję! Bardzo fajna konfiguracja:thumbup1:

Wentylowane fotele w A4/A5 to rzadkość, też długo szukałem.

Dobrze widzę czy masz lampy US?

Zgadza się, auto jest importowane z USA, skusił mnie konfig i niski przebieg. No i sentyment po sprzedanej A5 8W w 3 litrowym dieslu

7F50D9D7-9B3D-4881-9297-5BDC89B882DC.jpeg

Opublikowano

Ok. Myślałem, że na rynek US nie wypuszczali matrixów gdyż nie dostały tam homologacji poprzez przestarzałe przepisy?:eusathink: Coś się zmieniło w tym kontekście?

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Muskel1 napisał:

Ok. Myślałem, że na rynek US nie wypuszczali matrixów gdyż nie dostały tam homologacji poprzez przestarzałe przepisy?:eusathink: Coś się zmieniło w tym kontekście?

To teraz uważaj - wypuszczają Matrixy ale bez ich funkcjonalności. Jak jedzie auto z naprzeciwka to gasną długie całkiem… W A7 4K USA z Laserami mam to samo… Ponoć flash EU coś daje ale nie wiem czy to pewne info, jeszcze nie próbowałem 

Opublikowano

Z tego co wiem to tylko wymiana lamp i modułów lamp.

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, Muskel1 napisał:

Z tego co wiem to tylko wymiana lamp i modułów lamp.

Może wymiana modułów by pomogła, bo lampa powinna być w zasadzie przystosowana. Nie wypowiadam się bo w sieci informacje są szczątkowe. Ogółem na szczęście nie brak mi tej funkcjonalności, bo jeżdżę oświetlonymi drogami ale to jest kabaret, ze Amerykańcom przeszkadzają matrixy. 

Opublikowano

Mają po prostu przestarzałą ustawę, która nie dopuszcza stosowania tego typu świateł. 

Lampy są całkiem inne i nie są przystosowane. Mają także całkiem inny nr. części. Należy je wymienić, moduły tak samo i wgrać pakiet danych do sterownika kamery na szybie. Jest do zrobienia ale czy warto inwestować, bo nie jest to tani mod,  musisz sam zadecydować:wink:

Jeżeli jesteś zadowolony to zostaw zwykłe led bo też dobrze świecą. 

Opublikowano
  • Autor

Zostawiam, Matrix to fajny bajer ale nie jest mi na codzień niezbędny. Natomiast jeśli chodzi o lampy - jesteś pewien? W myAudi mam w wyposażeniu dodatkowym Matrix Led, a w przedliftach Full Led miał statyczny kierunek, ja mam dynamiczny. Czy aby na pewno lampa jest inna? Europejski matrix od amerykańskiego różni się literą na końcu, natomiast 'zwyczajny' full led europejski ma inny numer.

Opublikowano

Jeżeli się nie mylę w poliftowych dynamiczne kierunki wsadzano już także do zwykłych led. Co do lamp matrix jestem pewien, że są inne.

Opublikowano
  • Autor

Zerknij sobie, że Audi USA rozdziela zwykłe Ledy z HBA od Matrixów jak również i od Laserów. 

Przy okazji zapytam - czy zna ktoś godną polecenia osobę do kodowania/wiązki tylnych lamp w polifcie? Przedlifty sobie i znajomym ogarniałem sam, w poliftach jest już inaczej. Po wrzuceniu paczki kierunki nie działają wcale. 

Mam też jakiś błąd 'zacisk 30-4', gdzieś wyczytałem, że to niby bezpiecznik, ale nie jestem pewien a nie mam kiedy przejrzeć wszystkich bezpieczników w aucie.

Opublikowano

HBA to asystent świateł drogowych, nie ma nic wspólnego z matrixami. Poza tym tam  pisze Matrix-design, czyli wzór:wink:

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Tyle pytań a zero odpowiedzi :D 

Opublikowano

Piękna , pogratulować .

Opublikowano
  • Autor

Wpadła zima i nawet mi się podoba. 

71A671DA-9DFB-4765-8C78-000DABC4D43F.jpeg

C31697D4-BF9B-4B5C-BB79-A3999EB551A2.jpeg

Opublikowano

To są 19? Muszę przyznać, że podobają mi się bardziej od tych czarnych :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, dazwid napisał:

To są 19? Muszę przyznać, że podobają mi się bardziej od tych czarnych :thumbup1:

Tak, to 19 ;) To samo dziś słyszałem od sąsiada i w sumie im dłużej patrzę to bardziej mi się podobają :D

Opublikowano
2 minuty temu, czarny69 napisał:

Tak, to 19 ;) To samo dziś słyszałem od sąsiada i w sumie im dłużej patrzę to bardziej mi się podobają :D

Sąsiad ma rację :decayed: Ja nie lubię czarnych felg ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.