Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co zrobić z tym fantem ?


robi1811

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę,że nawet ta chromowana ramka jest uszkodzona :cool1: według mnie tylko wymiana może pomóc,bo usunąć tego raczej się nie da :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta część nie jest lakierowana,więc malowanie raczej odpada. Na twoim miejscu spróbował bym jakimś specyfikiem do czyszczenia plastiku,chociaż na zdjęciu widać ,że wżarło się wgłąb ,więc chyba pozostaje ci tylko wymiana :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta część nie jest lakierowana,więc malowanie raczej odpada. Na twoim miejscu spróbował bym jakimś specyfikiem do czyszczenia plastiku,chociaż na zdjęciu widać ,że wżarło się wgłąb ,więc chyba pozostaje ci tylko wymiana :hi:

To wygląda jak by było wytarte albo coś.

A może ktoś wie ile takie coś kosztuje całe i jak to się konkretnie nazywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz pojeżdzić po szrotach ,a na pewno coś takiego znajdziesz :good: mało kto wymienia te częśći ,więc cena również nie powinna być za wysoka (przeważnie złomiarze to wyrzucają bo nikt tego nie chce kupić) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na allegro tam sa farby do malowania skóry które daja bardzo podobna powloke jak jest w oryginale wiem bo sam cos takiego malowalem tylko w innym aucie i efekt byl ok :good: nie trzeba zadnych podkladow tylko trzeba odtluscic jedyny minus to ze jest waska paleta kolorow ja malowalem czarnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiam nad wszystkimi listwami wymalować czarny fortepianowy kolor

lub ewentualnie czarny chropowaty mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta część nie jest lakierowana,więc malowanie raczej odpada. Na twoim miejscu spróbował bym jakimś specyfikiem do czyszczenia plastiku,chociaż na zdjęciu widać ,że wżarło się wgłąb ,więc chyba pozostaje ci tylko wymiana :hi:

To wygląda jak by było wytarte albo coś.

A może ktoś wie ile takie coś kosztuje całe i jak to się konkretnie nazywa

Mam dokładnie to samo i powoli przymierzam się do wymiany. Czyszczenie nic nie da, wierzchnia warstwa jest złuszczona/zdrapana. Zamierzam wstawić nowy element - koszt w ASO to 120 zł... no chyba, że wcześniej znajdę szrot w idealnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w początkowej fazie starłem tą gumowaną warstwę z całości... wyglądało nieźle, ale w końcu wziąłem skórę i "obiłem" a raczej okleiłem to skóra... wygląda nieźle jakby ktoś chciał to mogę fotki wrzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro rano wrzucę fotki bo dziś nie miałem czasu... w/g mnie wygląda to dobrze, a osoby nie znające się na rzeczy nie rozpoznają czy to oryginał czy samoróbka[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 21:33:48_________________________________________________obiecane fotki:

dsci0073d.th.jpg

dsci0074n.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...