Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czym to wykleić i do czego są te wtyczki ?


robi1811

Rekomendowane odpowiedzi

co do wtyczek to ja obstawiam ze ktos mial tam co podlaczone na 12v i czerwone to + a niebieskie - wez miernik i sprawzd, napewno to nic ori, a na dół wydrap to co tam jest i poloz ta orginalna gume i powinna wszystko zaslonic, albo podklej czyms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz wyklejać to podskocz na najbliższy szrot i wyciągnij z jakiegoś paździerza pewnie więcej nie zapłacisz niż 10zł a będziesz miał oryginalna gumową bez docinania wybierania materiałów i dopasowywania kształtów. No i oczywiście usuń to stare coś co wygląda jak kupa :decayed:

Odnośnie wtyczek :mysli: było spytać przy zakupie auta :naughty: teraz to tylko zostaje pomiar napięcia lub wędrówka po kablu do źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak masz tak ciężko ze szrotami u siebie to musisz walczyć z filcem lub materiałami mu podobnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim poszukam A4 na szrocie to chyba się osram :)

Raczej w mojej okolicy nie będzie na szrocie A4 ale popytam może ktoś coś wie

to moze alllegrooo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego może koles maił podłączenie do radyjka CB tak zrobione zeby mógł w kazdej chwili wyciągnąc na 100% to żadne orginalne podłączenie, a co tego czym o zakleić to normalnie jest to taki plastikowy prostokąt z naklejonym materiałem takim jak w tym małym wgłębieniu obok ręcznego. Myślę że na allegro uda Ci sie to kupić z jakiegos rozbitaka albo angola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź w kodach wyposażenia wersję auta, mogło być robione np. dla policjantów :cool1:

a jak masz problem z używanymi częściami w okolicy to albo allegro, albo jakąś czarną wykładzinę przytnij, tylko wtedy też tą przegródkę małą tym wyklej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...