Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak to zrobisz, to bedziesz chyba pierwsza osoba na tym forum, ktora mocniej "dłubnie" swoje B6 :wink4:

A mi się wydaje że jednak kilka mocno dłubniętych B6 już jest na forum :wink4:

Opublikowano

Wąski > a kto Ci taka cena wypalil za dach sam?

no i dlaczego uparles sie na ten carbon? > a moze jednak czarny mat jak juz koniecznie chcesz cos przymodzic?

a masz kogoś :gwizdanie: ,nie uparłem :wink4: ,pierwsza wersja miała być czarny mat :good: tez jest OK.

niemam nikogo godnego polecenia ktorego robote bym znal ale podaje namiar do firmy w krk (niedaleko kleparza), ktora jest jedna z wiekszych jezeli chodzi o materialy i wiedze odnosnie poligrafii samochodowej:

http://www.anapurna.pl/nowa/index.php?op=podstrony&id=19

jezeli ktos z poza krk bylby zainteresowany to widze ze maja siedziby rozsiane po kraju

Opublikowano
  • Autor

Jak to zrobisz, to bedziesz chyba pierwsza osoba na tym forum, ktora mocniej "dłubnie" swoje B6 :wink4:

A mi się wydaje że jednak kilka mocno dłubniętych B6 już jest na forum :wink4:

tez tak myślę [br]Dopisany: 07 Maj 2009, 08:10_________________________________________________

Wąski > a kto Ci taka cena wypalil za dach sam?

no i dlaczego uparles sie na ten carbon? > a moze jednak czarny mat jak juz koniecznie chcesz cos przymodzic?

a masz kogoś :gwizdanie: ,nie uparłem :wink4: ,pierwsza wersja miała być czarny mat :good: tez jest OK.

niemam nikogo godnego polecenia ktorego robote bym znal ale podaje namiar do firmy w krk (niedaleko kleparza), ktora jest jedna z wiekszych jezeli chodzi o materialy i wiedze odnosnie poligrafii samochodowej:

http://www.anapurna.pl/nowa/index.php?op=podstrony&id=19

jezeli ktos z poza krk bylby zainteresowany to widze ze maja siedziby rozsiane po kraju

podjadę tam :notworthy:

Już postanowiłem że to zrobię

Opublikowano

podjadę tam :notworthy:

Już postanowiłem że to zrobię

Czyli jednak będzie carbon :kox:

Opublikowano
  • Autor

podjadę tam :notworthy:

Już postanowiłem że to zrobię

Czyli jednak będzie carbon :kox:

coś na pewno :gwizdanie:

Opublikowano

Jak to zrobisz, to bedziesz chyba pierwsza osoba na tym forum, ktora mocniej "dłubnie" swoje B6 :wink4:

A mi się wydaje że jednak kilka mocno dłubniętych B6 już jest na forum :wink4:

A mi sie wydaje, ze nie... malowanie dachu, czy oklejanie go carbonem to grubsza sprawa, ktora dosc mocno ingeruje w auto.

Co innego zmienic zderzaki, czy zawias, ktory mozna przywrocic w prosty sposob do serii, a co innego bawic sie z karoseria...

Opublikowano
  • Autor

Michał :cool1: zobaczymy co wyjdzie

Opublikowano

Jak to zrobisz, to bedziesz chyba pierwsza osoba na tym forum, ktora mocniej "dłubnie" swoje B6 :wink4:

A mi się wydaje że jednak kilka mocno dłubniętych B6 już jest na forum :wink4:

A mi sie wydaje, ze nie... malowanie dachu, czy oklejanie go carbonem to grubsza sprawa, ktora dosc mocno ingeruje w auto.

Co innego zmienic zderzaki, czy zawias, ktory mozna przywrocic w prosty sposob do serii, a co innego bawic sie z karoseria...

Kto nie ryzykuje ten nie ma... :gwizdanie:

Powodzonka Robert :good:

Opublikowano
coś na pewno

kladz carbon. zrob to dla nas:) czekamy

Opublikowano
coś na pewno

kladz carbon. zrob to dla nas:) czekamy

szczerze to jeszcze nie widzialem okleiny ala carbon o ciekawej fakturze...ale moze jeszcze za malo widzialem na tym swiecie

Opublikowano
  • Autor
coś na pewno

kladz carbon. zrob to dla nas:) czekamy

szczerze to jeszcze nie widzialem okleiny ala carbon o ciekawej fakturze...ale moze jeszcze za malo widzialem na tym swiecie

coś Ty widział :naughty:

Opublikowano
a jak okleina foliowa zachowa sie na dachu pod wpływem ciepła

cieploodporna :>

Opublikowano
a jak okleina foliowa zachowa sie na dachu pod wpływem ciepła

cieploodporna :>

Skoro to jest okleina do oklejania karoserii to powinna być odporna na warunki atmosferyczne. Mnie ciekawi tylko czy bardzo wyblaknie z czasem.

Opublikowano

ja troche z innej bajki

jak sie nazywa ta folia matowa, gdzie to mozna kupić

http://www.wda.com.pl/Galerie/Gallardo/slides/maskowanie.html

Kiedyś widziałem taką folię na jakiejś niemieckiej stronie, była specjalnie do karoserii tylko tania nie była :confused4:

Opublikowano

I jak Waski zrobiles ten dach ??

Bo nic sie nie chwalisz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

I jak Waski zrobiles ten dach ??

Bo nic sie nie chwalisz :naughty:

Nie :( teraz mam inne sprawy i musiałem odłożyć temat .Dam na pewno znać :naughty:

Opublikowano

ja troche z innej bajki

jak sie nazywa ta folia matowa, gdzie to mozna kupić

http://www.wda.com.pl/Galerie/Gallardo/slides/maskowanie.html

Kiedyś widziałem taką folię na jakiejś niemieckiej stronie, była specjalnie do karoserii tylko tania nie była :confused4:

ja znalazłem coś takiego , http://stickercity.com/

http://stickercity.com/48-black-decal-wrap-for-hoods.html

http://stickercity.com/50-inch-premium-carbon-fiber-sticker-sheet.html

http://stickercity.com/simulated-carbon-fiber-sticker-sheet.html

oraz instrukcje jak to nakleić http://www.youtube.com/watch?v=HVKxbXINPdo :D jak by był jakiś zakup grupowy to ja bym chciał taki fragment na dach i na maske w kolorze czarnym :evil:

Opublikowano

Nie :( teraz mam inne sprawy i musiałem odłożyć temat .Dam na pewno znać :naughty:

Robert, na Twoim miejscu [jesli chcesz rezac ten dach] pomalwalbym go na czarno + grill i kratka w zderzaku na czarno.

Takie kombinacje wychodza seryjnie np. w M3, wyglada super :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.