Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Avant Quattro Mythos Black Bronze Edition Peak 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak bym to widział w letnim setupie chyba20211114_105849.thumb.jpg.5f0909a790618130a5d3bcf9b691373f(1).jpg.b9d784466f3cf7f0a79dcadc1526e6f9.jpg

Opublikowano
W dniu 19.12.2021 o 12:08, kristof91 napisał:

Tak bym to widział w letnim setupie chyba20211114_105849.thumb.jpg.5f0909a790618130a5d3bcf9b691373f(1).jpg.b9d784466f3cf7f0a79dcadc1526e6f9.jpg

Kosior :naughty::slina:

Opublikowano

Dobrze wygląda. Co to za felgi?

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, ivo_k napisał:

Dobrze wygląda. Co to za felgi?

Audi RS4 RS5 B9 wzór Peak niestety ori nie wejdą. Muszę szukać czegoś w tym wzorze.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 19.12.2021 o 12:08, kristof91 napisał:

Tak bym to widział w letnim setupie chyba20211114_105849.thumb.jpg.5f0909a790618130a5d3bcf9b691373f(1).jpg.b9d784466f3cf7f0a79dcadc1526e6f9.jpg

Zdrowy nabytek, gratulacje ? 

Też mi ta felga chodzi po głowie. Mówisz ze nie wejdzie? 9J do ET 26 a takie tam chyba jest wchodzi. 
 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, krystian3769 napisał:

Zdrowy nabytek, gratulacje ? 

Też mi ta felga chodzi po głowie. Mówisz ze nie wejdzie? 9J do ET 26 a takie tam chyba jest wchodzi. 
 

Wchodzi? Wydaje mi się że et30 to chyba max

Opublikowano

Pisałem z dwoma z grup na fb co mieli te  felgi i twierdzą ze z oponą 245/30-35 nic nie przyciera 

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, krystian3769 napisał:

Pisałem z dwoma z grup na fb co mieli te  felgi i twierdzą ze z oponą 245/30-35 nic nie przyciera 

Kwestia jeszcze obniżenia

Opublikowano

To fakt. Jeden z nich chyba miał prokit.

Opublikowano
  • Autor

Mała zmiana wpadły lustra od chińczyka

20220104_202106.thumb.jpg.6d6ac8bc501ee5b9ceca9c5f81863905.jpg20220104_201850.thumb.jpg.15f1d3f7abf331decb0c103a1e4b8c70.jpg

Jakość naprawdę spoko. I wizualnie na plus. Srebrne to był zwykły mat srebrny. Może je psiknę w piano jak chińczyk nie da rady.

Opublikowano
W dniu 4.01.2022 o 21:05, kristof91 napisał:

Mała zmiana wpadły lustra od chińczyka

20220104_202106.thumb.jpg.6d6ac8bc501ee5b9ceca9c5f81863905.jpg20220104_201850.thumb.jpg.15f1d3f7abf331decb0c103a1e4b8c70.jpg

Jakość naprawdę spoko. I wizualnie na plus. Srebrne to był zwykły mat srebrny. Może je psiknę w piano jak chińczyk nie da rady.

Ja brałem chinczyki w piano black za śmieszny hajs z Ali. Jakość top. Taniej wyszło niż dać lakiernikowi.

Opublikowano
  • Autor

Wleciał grill RS look. Wygląd na plus. Czekam jeszcze na czarny emblemat i musze nakleić quattro na dole. Ale srebrne za bardzo sie odznacza i psikne w grafit najpierw. Belka oklejona w czarny mat Grill ogólnie pasuje spoko ale jakość mogła by być lepsza. Strasznie kruchy plastik.

Porównanie przed i po

fotor_1642254220804.thumb.jpg.ff1a418c8b057232ba5ed22d475dfdc3.jpg20220115_142333.thumb.jpg.0b0ef68dd78ddfce99b4620434694b16.jpg20220114_225203.thumb.jpg.bdd2b1a81b19ed666ad818880cddf6ca.jpg9

 

Opublikowano

No no wyglada groźnie:thumbup1:

Opublikowano

Zmieniły się lusterka i tafle. :decayed:

Planujesz dalszy dechroming? 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, george napisał:

Zmieniły się lusterka i tafle. :decayed:

Planujesz dalszy dechroming? 

Tak lusterka jak pisałem wyżej zmieniłem. 

Tak wszystkie chromy ida w piano. Relingi tez ale myślę czy kleić czy malować

Opublikowano

Pikobello ?

jak będziesz kleił napis to nie poryp jak większość ?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, krystian3769 napisał:

Pikobello ?

jak będziesz kleił napis to nie poryp jak większość ?

Przykleiłem ale zrobiłem go w kolor dyfuzora sline i chyba ciut za ciemny. A co tam idzie porypać?20220116_121750.thumb.jpg.b4f9221f8682ae3ce501f560fc651a70.jpg

Opublikowano
13 godzin temu, kristof91 napisał:

A co tam idzie porypać?

Np. tak przykleić?

 

4AE015A8-A399-4916-BFCA-0DCDA3893EB8.png

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, krystian3769 napisał:

Np. tak przykleić?

 

4AE015A8-A399-4916-BFCA-0DCDA3893EB8.png

Nie no tak to nie:P

Mi się chyba udało:)

Mam wrażenie że ta blacha jest za nisko. Muszę coś pokombinować

Opublikowano
6 minut temu, kristof91 napisał:

Mam wrażenie że ta blacha jest za nisko. Muszę coś pokombinować

Polecam takie uchwyty: 

ALLEGRO.PL

 Używam od ponad roku i wyglada to bardzo estetycznie + łatwo jest odpiąć całą tablice - dosłownie pare sekund i mamy czysty grill bez blachy. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.