Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Avant Quattro Mythos Black Bronze Edition Peak 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, marcin_o23 napisał:

mod z dokładką niby na plus ale ta zaślepiona końcówka psuje cały efekt :thumbdown:

Niby tak ale teraz nawet s7 ma ślepaki.

Lakiernik niema dla mnie terminu to podziałałem sam.

20220713_214511.thumb.jpg.81273cc5c109e669d0954ef8fe863533.jpg20220713_214142.thumb.jpg.3bd76954c32dfaa0732b066ab2fee83b.jpg

Opublikowano

poszedłeś w piano

Opublikowano
  • Autor

Tak w piano?

Tyłek gotowy. Dzięki @krystian3769 za pomoc?

20220716_143850.thumb.jpg.3725f207524b1e245d1f8c5960e2a31a.jpg20220716_133140.thumb.jpg.12f3cc4ba59277ceb7dd77bbbcb36bd6.jpg20220716_133155.thumb.jpg.5c6c048a764c5dcaec71be02f2e0abb8.jpg

okleilem na próbę końcówki ale chyba jednak chrom

20220716_144205.thumb.jpg.e981ec47d98c6aedd0cdecd2cb172d2c.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Chrom bardziej widać, czarny się zlewa. Zostawiłby chrom. ?

 

Opublikowano
  • Autor

Psiknąłem to na próbę jeszcze plasti w polysku. Sam niewiem.

20220728_164612.jpg

20220728_164624.jpg

Opublikowano

Zostaw czarne.

Opublikowano

Zostaw czarne, tak, aby już nie było widać żadnych detali samochodu :D  Wtedy jeszcze tylko felgi na czarno i będzie komplet :jezyk:

A tak na poważnie, wydaje mi się, że skoro masz już wszystko czarne, to zostawianie końcówek w chromie burzy całokształt.

 

Edytowane przez M4R1O

Opublikowano
W dniu 28.07.2022 o 17:23, kristof91 napisał:

Psiknąłem to na próbę jeszcze plasti w polysku. Sam niewiem.

20220728_164612.jpg

20220728_164624.jpg

Nie ma co ruszać, zostaw jak jest :)

Opublikowano
  • Autor

Zostają czarne tylko będą polakierowane normalnie bo plasti pewnie zaraz zejdzie

fotor_1659183230152.jpg

Opublikowano

Bardzo ładnie to wygląda ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jako że muszę wymienić tarcze z przodu wleci cały set 350 akebono 330 tył. Zestaw używany po znikomym przebiegu. Przewody nowe.

Szukujemy się do montażu:

20220822_234027.thumb.jpg.6d1ea67cf6b7da65079c73fc2e6201a9.jpg20220822_232117.thumb.jpg.a849aabda13ea91382bc5342ab98fd58.jpg20220822_234356.thumb.jpg.32aeb2ae203eea71caaed2678763ea97.jpg

 

Zaciski wymyte i polakierowane epoksyd + baza i klar. Lakier RAL3002 emblemat pod lakierem.

 

Niedługo montujemy na wóz.

 

Mogłem dać 375 330 bo zaraz pewnie @siemian mnie opierniczy że to niehamuje ale ten zestaw i tak mocno naciągnął budżet?

Opublikowano
Godzinę temu, kristof91 napisał:

Jako że muszę wymienić tarcze z przodu wleci cały set 350 akebono 330 tył. Zestaw używany po znikomym przebiegu. Przewody nowe.

Szukujemy się do montażu:

20220822_234027.thumb.jpg.6d1ea67cf6b7da65079c73fc2e6201a9.jpg20220822_232117.thumb.jpg.a849aabda13ea91382bc5342ab98fd58.jpg20220822_234356.thumb.jpg.32aeb2ae203eea71caaed2678763ea97.jpg

 

Zaciski wymyte i polakierowane epoksyd + baza i klar. Lakier RAL3002 emblemat pod lakierem.

 

Niedługo montujemy na wóz.

 

Mogłem dać 375 330 bo zaraz pewnie @siemian mnie opierniczy że to niehamuje ale ten zestaw i tak mocno naciągnął budżet?


pasuje do tej kiepskiej chińskiej lotki z tylu :polew:

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, siemian napisał:


pasuje do tej kiepskiej chińskiej lotki z tylu :polew:

Jak ta lotka je orginał polisz prodakszyn makstonijzed?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Hamulce na aucie. 20220907_063558.thumb.jpg.bfa540fe43105e3b8baf802584abada4.jpg20220907_064653.thumb.jpg.281cc0fbe38d7067304ff0ecbc5f2dde.jpg20220907_063959.thumb.jpg.5100a4a04b3a441853cd0b95fa8a8c95.jpg

Opublikowano
7 godzin temu, H4mm3R napisał:

Jest dobrze :thumbup1:

No nie jest dobrze. Taka felga wygląda dziwnie na tym zawieszeniu i auto powinno pójść w dół, bo inaczej to bez sensu wg mnie.:naughty: Wtedy będzie efekt łoł :thumbup1:

Opublikowano
24 minuty temu, vvalery napisał:

No nie jest dobrze. Taka felga wygląda dziwnie na tym zawieszeniu i auto powinno pójść w dół, bo inaczej to bez sensu wg mnie.:naughty: Wtedy będzie efekt łoł :thumbup1:

No dobra, sprzedam mu accuair z b7 :decayed:

PS. chodziło mi o hebel i kolorek, to że koza to wiadomo.

Opublikowano
1 godzinę temu, H4mm3R napisał:

No dobra, sprzedam mu accuair z b7 :decayed:

PS. chodziło mi o hebel i kolorek, to że koza to wiadomo.

Hebelek jest git i trzeba to spuścić w dół niechybnie. :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Coś bym zszedł niżej ale nie za dużo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.