Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Avant Quattro Mythos Black Bronze Edition Peak 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obserwuje i na obecną chwilę jest  :git: Zainspirowałeś mnie tą felgą i zamienionym dyfuzorkiem z tyłu....

Edytowane przez simon__75

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, simon__75 napisał:

Obserwuje i na obecną chwilę jest  :git: Zainspirowałeś mnie tą felgą i zamienionym dyfuzorkiem z tyłu....

Dzięki?20220831_164134.thumb.jpg.7362dd68f27b2269d492d50c7039178b.jpg

 

Generalnie rozglądam się za zimą. 18 sprzedałem.

 

Myśle nad 19":

DSC_0825a.jpg.71e148c49f26ce76fd441b29d15f35bc.jpg

 

I ewentualnym przemalowaniu na brąz jak RS4 RS5

audi-rs4-avant-b9-2020-bronze-edition-c280906012021151426_4.thumb.jpg.54727ffb3440fb6f9a352ab8bf707dc2.jpg

lub szarych wnęk jak tu

cit-6f3fcadbfd9d48af5e58e3183d3abfddd499b6de.jpg.d069309848f978bc23aa8896c94e8372.jpg

Opublikowano

Zerknij do @siemian on ma takie u Siebie. Ładne koło lecz na zimę mogą się od soli szybko zniszczyć:gicior:

Opublikowano

To koło w 19 wyglada śmiesznie. Nie rozumiem ludzi którzy kupują repliki dużych kół w mniejszych rozmiarach i potem dziwią się ze wyglada jak kupa. 
chcecie 19 szukajcie wzoru który wychodzi w 19

chcecie 18 szukajcie 18

chcecie 20 szukajcie 20.

potem są takie kwiatki ze aż zęby bolą…

 

79BEAEB7-8679-4793-A682-F716EEEBD185.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Sam niewiem. @siemian masz dużo racji choć nie do końca? wszystko zalezy na jakim aucie to kolo jest. Kabaret byłby jakby wrzucic 17 w tym wzorze ale o jedno oczko w dół nie powinno być takie złe

received_801150607680213.jpeg

received_789125328990978.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Urlop sie kończy coś tam podziałałem.

 

Końcowki polakierowane w piano i dokladka też jeszcze raz bo przygasł połysk trochę. Teraz jest idealnie.

20220914_200913.thumb.jpg.96c51d3a5349acef1fbfd1cb724e4d82.jpg

Ogarnałem też jeden czujnik PDC przy okazji bo mocowanie sie odkleiło.

 

Zająłem się też tymi odpryskami na błotnikach zrobiłem narazie jeden efekt może nie jest idealny ale zawsze mniej widoczne jasne kropki.

fotor_1663353375546.thumb.jpg.56dd6670cb4b791437d0ca8aabbb61ac.jpg

 

Miałem dziś poprawić dechroming bo chce zrobić oracalem ale wyslali mi matową folię więc może jutro uda się to ogarnąć.

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 16.09.2022 o 21:39, kristof91 napisał:

Urlop sie kończy coś tam podziałałem.

 

Końcowki polakierowane w piano i dokladka też jeszcze raz bo przygasł połysk trochę. Teraz jest idealnie.

20220914_200913.thumb.jpg.96c51d3a5349acef1fbfd1cb724e4d82.jpg

Ogarnałem też jeden czujnik PDC przy okazji bo mocowanie sie odkleiło.

 

Zająłem się też tymi odpryskami na błotnikach zrobiłem narazie jeden efekt może nie jest idealny ale zawsze mniej widoczne jasne kropki.

fotor_1663353375546.thumb.jpg.56dd6670cb4b791437d0ca8aabbb61ac.jpg

 

Miałem dziś poprawić dechroming bo chce zrobić oracalem ale wyslali mi matową folię więc może jutro uda się to ogarnąć.

 

Jak zlikwidowałeś te kropki ? Też tego mam trochę i taki efekt jest elegancki jak zrobiłeś.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, vvalery napisał:

Jak zlikwidowałeś te kropki ? Też tego mam trochę i taki efekt jest elegancki jak zrobiłeś.

Kupiłem miękka szpachelkę do szpachlowania Colad czarną:szpachelki.thumb.png.cde9b0dea17534f82378a58ab0c921cb.png

 

Kupiłem zaprawkę pod kolor lakieru, nałożyłem trochę i przeciągnąłem szpachelka w miarę cienko żeby nie było dużo polerowania. Potem przetarłem to fibra z twardym klockiem nasączoną zmywaczem silikonowym, na koniec trochę trizacta i polerka aż zebrałem nadmiar tej zaprawki tam gdzie nie miało jej być i tyle finalnie zostaje tylko w dziurkach z bliska je widać ale normalnie jest niewidoczne. nie wiem ile ta zaprawka tam pożyje ale zobaczymy

Opublikowano
Godzinę temu, kristof91 napisał:

Kupiłem miękka szpachelkę do szpachlowania Colad czarną:szpachelki.thumb.png.cde9b0dea17534f82378a58ab0c921cb.png

 

Kupiłem zaprawkę pod kolor lakieru, nałożyłem trochę i przeciągnąłem szpachelka w miarę cienko żeby nie było dużo polerowania. Potem przetarłem to fibra z twardym klockiem nasączoną zmywaczem silikonowym, na koniec trochę trizacta i polerka aż zebrałem nadmiar tej zaprawki tam gdzie nie miało jej być i tyle finalnie zostaje tylko w dziurkach z bliska je widać ale normalnie jest niewidoczne. nie wiem ile ta zaprawka tam pożyje ale zobaczymy

Dzięki. Zaprawkę właśnie kupiłem w Audi i się zastanawiam, ale chyba po zimie to zrobię bo teraz raczej pogoda do d...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś znalazłem chwilę na założenie osłony Adblue. Szczerze myślałem ze szpara między osłoną a końcówka będzie mniejsza.

20221008_160804.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Znowu mam dylemat:

na zimę 19:

najbardziej leży mi ostatni wzór ale środkowy też jest spoko i nie wiem

1. 8W0601025AN

3c3cd5644903a3d75025535f6bef.jpg.3d1a9814b7b60aac8bded194be405a58.jpg

 

2. 8W0601025BD

8W0601025DH.thumb.webp.1682d6afe282b7b8fdea5f00d68b5a43.webp

 

3. 8W0601025BD

2021-02-2513_36.56_1024x1024@2x.thumb.webp.99018588813b50ae394a459e2ce3769f.webp

 

Opublikowano

Te ostatnie miałem w moim allroad fajne polecam do niskiego auta , łatwe w utrzymaniu ( mam do sprzedania na forum jest ogłoszenie) . Ale na zimę osobiście wybrał bym numer 2 ?.

Opublikowano

Wiadomo, że środkowy ??

3FE9BD7B-4E8C-4133-BF98-45DD2E6D3CE4.jpeg

25A49C65-6923-4697-9880-09613E8E70A4.jpeg

730C3C12-86D1-4B20-A13E-66B2C6AED069.jpeg

Opublikowano

Felgi tylko numer 1.

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem nr 3:lol:

Opublikowano

Będzie Pan zadowolony ??

Opublikowano
  • Autor

@vvalery mycie w zimie było by problematyczne?

Opublikowano
  • Autor

Jednak zwróciłem. Jedna była uszkodzona. No i w połysku słabo wyglądają.20221025_201629.thumb.jpg.283959930e1d0abf9cf7d0669059693d.jpg

 

ciągle się zastanawiam. AVUS AF18 też ładny ale tak samo jak GMP odbiega od oryginału trochę

Opublikowano
W dniu 30.10.2022 o 16:58, kristof91 napisał(a):

Jednak zwróciłem. Jedna była uszkodzona. No i w połysku słabo wyglądają.20221025_201629.thumb.jpg.283959930e1d0abf9cf7d0669059693d.jpg

 

ciągle się zastanawiam. AVUS AF18 też ładny ale tak samo jak GMP odbiega od oryginału trochę

GMP Italia wygląda lepiej niż oryginał. Kto to z dala w śniegu zauważy.:naughty:

Opublikowano

Obniż tą pipe4B5DA46C-0FF0-412E-AD3F-A7F0F34843D1.thumb.jpeg.c380d7e1741680a1344fe7ce821cd769.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.