Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Avant Quattro Mythos Black Bronze Edition Peak 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za wysoko zdecydowanie ;) tak to spoko :)

Opublikowano
13 godzin temu, kris_91 napisał(a):

Taka mnie jakaś wizja naszła żeby coś zmienić na sezon? Co myślicie?

bronze.jpg

Ori lepiej wygladaja jak miałeś w sezonie 22

Opublikowano

Gleba musi być i będzie sztos.  :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś serwis.

Olej w silniku

Filtr oleju

Filtr powietrza

Filtr paliwa

Filtr kabinowy

20230203_174511.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio zaktualizowałem też MMI do 3346. Mam też nowy widok AA.

20230208_165347.jpg

Opublikowano
37 minut temu, kris_91 napisał(a):

Ostatnio zaktualizowałem też MMI do 3346. Mam też nowy widok AA.

20230208_165347.jpg

O Wojny Samochodowe :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mam i ja?20230318_084157.thumb.jpg.491436a62f1f396fb8d7de5834ec61c3.jpg

 

Dzięki @H4mm3R

Opublikowano
W dniu 11.11.2022 o 17:12, kris_91 napisał(a):

Zima siedzi na aucie20221111_125120.thumb.jpg.3c18518e4f36ce1de4e8fc04e1f36ffb.jpg20221111_130023.thumb.jpg.96a60ba5387dba9ccbda655dbbffb387.jpg

 

Dziwna sprawa ale wydaje mi się że tylne letnie opony zużyte są dużo bardziej niż przód czy to normalne czy coś ze zbierznościa z tyłu? Lubie sobie czesto ruszyc ostrzej czy to od tego?

Jakie masz wymiary tych felg ?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, simon__75 napisał(a):

Jakie masz wymiary tych felg ?

19x8,5J et35.

 

Smutne wieści umiera mechatronika. Ktoś miał styczność z wymianą zaworów na mechatronice? Idzie kupić zestaw ale nie wiem na ile to ma sens...

Opublikowano
5 minut temu, kris_91 napisał(a):

19x8,5J et35.

 

Smutne wieści umiera mechatronika. Ktoś miał styczność z wymianą zaworów na mechatronice? Idzie kupić zestaw ale nie wiem na ile to ma sens...

 

 

A one wychodziły z et 40 oraz 43? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, Michu1996 napisał(a):

 

 

A one wychodziły z et 40 oraz 43? :eusathink:

To nie ori felgi

Opublikowano
3 godziny temu, kris_91 napisał(a):

To nie ori felgi

 

Aaa, było tak od razu ;D

Opublikowano
W dniu 22.03.2023 o 14:49, kris_91 napisał(a):

Smutne wieści umiera mechatronika. Ktoś miał styczność z wymianą zaworów na mechatronice? Idzie kupić zestaw ale nie wiem na ile to ma sens...

jakie symptomy?

 

Opublikowano
W dniu 22.03.2023 o 14:49, kris_91 napisał(a):

19x8,5J et35.

 

Smutne wieści umiera mechatronika. Ktoś miał styczność z wymianą zaworów na mechatronice? Idzie kupić zestaw ale nie wiem na ile to ma sens...

Niestety podejście ASO zabija szybko te skrzynie. Nikt tam filtrow nie zmienia w skrzyni. Raczej cała mechatronika do wymiany.

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, M4R1O napisał(a):

jakie symptomy?

 

Poszarpywanie przy ruszaniu. Przy jezdzie w korku. Dodatkowo jak sie zagrzeje olej to czasami szarpie tak ze ma poduszki wyrwac. Plus przy delikatnej jezdzie ok 55kmh i lekkim gazie delikatne szarpanie. Czasami jak sie zatrzymam to jak już auto stoi to szarpnie jakby chciał ruszyc. Mało tego chciałem zrobic adaptację zeby sprawdzić. I lipa nie idzie adaptować ciśnienień sprzegieł. Odis wywala bład że zawór cisnienia sprzegieł sygnal niebinarny czy jakos tak. Probowaliśmy kilka razy i nic. Sam sterownik błedów nie pokazuje.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Wandej napisał(a):

Niestety podejście ASO zabija szybko te skrzynie. Nikt tam filtrow nie zmienia w skrzyni. Raczej cała mechatronika do wymiany.

Wymieniany tylko olej w aso co 60k. Kupilem i przy 185 zrobilem komplet i filtry byly ori z roku produkcji. Takze pewnie nie wymieniane filtrow dalo wlasnie efekt.

Opublikowano

Dlaczego nie wymieniają filtrów dużo przy tym roboty czy ocb? Mam Q3 z przebiegiem 60kkm i szykuje się na serwis stronica..

Opublikowano
14 minut temu, qlimazz napisał(a):

Dlaczego nie wymieniają filtrów dużo przy tym roboty czy ocb? Mam Q3 z przebiegiem 60kkm i szykuje się na serwis stronica..

Filtry są wewnątrz skrzyni i w ASO maja procedurę tylko wymiany oleju. W poprzednim s-tronicu 05B był jeden filtr wewnątrz a drugi w wystający z miski w plastikowej obudowie. Tutaj chociaż ten zewnętrzny zawsze zmieniali.

Opublikowano

No tak czyli wiadomo o co chodzi, wszędzie ta sama polityka :thumbdown:

 

A i mam pytanie co do (piano) :audi: da radę je gdzieś kupić poza ASO i chińczykiem i czy ten drugi się wogole do czegoś nadaje?

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, qlimazz napisał(a):

No tak czyli wiadomo o co chodzi, wszędzie ta sama polityka :thumbdown:

 

A i mam pytanie co do (piano) :audi: da radę je gdzieś kupić poza ASO i chińczykiem i czy ten drugi się wogole do czegoś nadaje?

Mam już któryś raz chinczki i dają radę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.