Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Avant Quattro Mythos Black Bronze Edition Peak 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
18 minut temu, kris_91 napisał(a):

Te Hankooki wydają mi się strasznie szerokie

Opona oponie nie równa. Na przykład 265 Conti CSC5 jest węższa o 2 cm od 265 Conti CS3. Mało że co producent to inna szerokość opony niby w tym samym rozmiarze to jeszcze jak wyżej napisałem różnice w rzeczywistym wymiarze występują nawet pomiędzy modelami u jednego producenta. Te HANKOOKI 245 na 8j to będzie mega balon moim zdaniem.

Edytowane przez kamelus_

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem takie coś w necie 19x8 245 35 19 identyczne te co kupiłem tragedii niema?

FB_IMG_1710274552871.jpg

Opublikowano

Nie ma źle

Opublikowano

Rant przetoczyć i bedą.

Jakie ET ?

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, dekiel 13 napisał(a):

Rant przetoczyć i bedą.

Jakie ET ?

To zdjęcie dla zobrazowania opony na feldze, felgi mam te co na zimę 19x8 et26 z RS4

Opublikowano
  • Autor

Moje obawy się potwierdziły. Nie podoba mi się to totalnie.

 

IMG_20240315_163041.jpg

IMG_20240315_170858.jpg

IMG_20240315_170911.jpg

Opublikowano

Schowały się jak porzeturlałeś auto.

Poka foty z boku auta.

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, dekiel 13 napisał(a):

Schowały się jak porzeturlałeś auto.

Poka foty z boku auta.

2-3 fota po przejechaniu 10km, bardziej się nie schowają...

 

Opublikowano
2 godziny temu, kris_91 napisał(a):

Moje obawy się potwierdziły. Nie podoba mi się to totalnie.

 

IMG_20240315_163041.jpg

IMG_20240315_170858.jpg

IMG_20240315_170911.jpg

 

 

Tak jak czułem. Balon fest. Mnie już takie sytuacje nauczyły że kupuje tylko takie opony które wiem jak się układają bo osobiście gdzieś widziałem.

Swoją drogą moim zdaniem idealny setup na 8j to 225. Człowiek całe życie się uczy...

Edytowane przez kamelus_

Opublikowano
W dniu 12.03.2024 o 21:20, kris_91 napisał(a):

Znalazłem takie coś w necie 19x8 245 35 19 identyczne te co kupiłem tragedii niema?

FB_IMG_1710274552871.jpg

Zdjęcie od czoła i może ta perspektywa przekłamuje. Albo inny parametr felgi. AUDI na 8j najczęściej fabrycznie dawało 225 lub czasem 235.

Opublikowano
  • Autor

Tak to wygląda. Mogłem kupić węższe. Chętnie sprzedam komplet. Jakby ktoś chcial

IMG_20240316_140338.jpg

IMG_20240316_140310.jpg

IMG_20240316_140323.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio zrobiony został rozrząd na ori gratach. 

I od jakiegoś czasu klops z checkiem. P200200. Z początku kasowanie błędu. pomagało na jakiś czas ale teraz już nic nie daje.20240612_164336.thumb.jpg.cafb8399424616659508ba28396c636c.jpg

 

Kupiona nowa chłodniczka z egrem. Niecałe 1900zł z allegro oryginał z zaworem egr. Produkcja 08.2023. Jakby ktoś szukał. W ASO 2500zł.

Na dniach biorę się za wymianę.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Chłodniczka wymieniona. Ale 2 raz bym komuś oddał. Wszystko działa i błąd nie wraca.

Wkońcu udało się kupić nową kierę ścięta. Stara już była strasznie styrana. Teraz jest jak w nowym aucie.

20240725_170201.jpg

20240725_205805.jpg

20240725_210255.jpg

Opublikowano

Chyba jedna z ładniejszych kierownic w Audi ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

hej, jak zdemontowałeś przedni emblemat?

Jakiś patent?

Qrde robiłem ostatnio podejście do tego ale poległem - ułamał mi sie jeden języczek mocujący i dałem se spokój.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 30.08.2024 o 09:39, Mockery napisał(a):

hej, jak zdemontowałeś przedni emblemat?

Jakiś patent?

Qrde robiłem ostatnio podejście do tego ale poległem - ułamał mi się jeden języczek mocujący i dałem se spokój.

To trzeba rwać na siłę inaczej się nie da. Próbowałem 2 razy i zawsze pękało.

Opublikowano
W dniu 2.09.2024 o 08:46, kris_91 napisał(a):

To trzeba rwać na siłę inaczej się nie da. Próbowałem 2 razy i zawsze pękało.

rwać na siłę na założonym zderzaku czy na zdjętym? tak sobie potem pomyślałem jak już zderzak założyłem, że może podgrzanie opalarką tych zaczepów ...hmmm

Opublikowano
  • Autor

Raczej to nic nie da

Opublikowano
  • Autor

Mała zmiana we wnętrzu.

BLsyvaG6.jpg

Opublikowano
  • Autor

20240909_173842.thumb.jpg.62db260b0cf2dedb6a54f3cc7b231fe9.jpg

20240909_173830.jpg

20240909_173823.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.