Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mockery

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cześć, byłem wczoraj na podnośniku wymienić kapcie, niestety bez ściągnięcia zderzaka nie widać tej instalacji ale...wygrzebałem w zdjęciach spyshoty i znalazłem dwa niestety dość nie wyrażne. wydaje mi się, że ta wiązka jest do czujnika otwartej maski (zaznaczone na zdjęciu)
  2. ...niestety nie zobaczyłem, bo zbyt ładna pogoda była na weekend i zdecydowałem się pojeździć jeszcze motocyklem ?️ ? Na podnośniku będę dopiero w następną sobotę
  3. Jest okay, unisex dla EU lub GB, to linka ud cięgna pod kierownicą jakbyś miał kiere z drugiej strony to linka byłaby z drugiej strony Co do tych przewodów to jak nie dojdziesz to w sobotę zobaczę od spodu, bo będę na podnosniku...Daj znać.
  4. Tu zobacz jak te przewody idą ad3 Niestety auto mam poskładane i nie zobaczę chłodnicy klimy, przepatrzyłem wszystkie małe wiązki I nie znalazłem dwóch zielonego i szarego kabelków razem ale jedyna mała wiązka która idzie od strony chłodnicy idzie pod spod pod tą puszkę, kostka jest pod spodem
  5. cześć, noxa nigdzie się nie przykręca jego się wkłada w taką kieszonkę w zderzaku (górna część pod spodem) od strony kierowcy: ad 2 zerkne po 17 to ci napisze, o co chodzi z 3, bo tam nie ma pytania ps. zerknij sobie do tematu mojego auta, może sobie coś podglądniesz...
  6. a ja zapytam ...czy warto robić ten mod przy atomatycznej skrzyni? bo że przy manualnej wato to wiem.
  7. ...a tłumik drgań sprawdzałeś?
  8. ale to lewarek wchodzi w wibracje czy całym autem trzepie?
  9. Avant, Allroad ale pasują i do sedana. Tylne boczki mają rolety.
  10. ja nie wymieniałem ale demontowałem i czyściłem. Po założeniu nie trzeba było adaptować.
  11. Życzę wytrwałości i spokoju przy wymianie rury ;P
  12. Już było gdzieś w tym temacie. Idź do sklepu budowlanego i kup akrylową taśmę do łączenia membran dachowych i se utnij na wymiar, możesz też zaczepić na budowie dekarza i zapytać czy ci nie da 10cm Przykładowo: https://www.budfix.pl/tasma-do-klejenia-membrany-dachowej?srsltid=AfmBOopAeugH6XK_l3fWSHRTFS33ktZjbNItCwyq4nr-waxQtmDmmUw8Q6Y
  13. ...znaczy się contitech'a ?
  14. zapomniałem dodać fotke:
  15. ...a coś jeszcze wnosi czy tylko te dwa elementy, bo szczerze mówiąc to mi pozostaje ostatnio ustawiona zakładka, a nie robiłem żadnego update. Co do tarcz z pośrednimi kilometrami, mi akurat się nie podoba, jak dla mnie za dużo na niej się dzieje przez ilość cyfr (ale to moje subiektywne odczucie) ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.