Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 B5 AVANT Wycieraczka tył


Pantediator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pacjent S4 B5 Avant Polift. Mam problem z tylną wycieraczką. Otóż spaliła mi się poprzednia i zakupiłem zamiennik. Zamontowalem i po włączeniu samego zapłonu wycieraczka juz zaczyna pracować ot tak oraz aby stanęła musze użyć przednich spryskiwaczy. Również po takim zatrzymaniu i próbie użycia wycieraczki manetką, aby ją wyłączyć muszę użyć przednich spryskiwaczy. Ktos może mial podobny problem i jest w stanie mi pomóc?

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zamiennik miał ten sam numer części co oryginał? Być może ma inny pinout. W drugiej kolejności sprawdziłbym manetkę odłączając ją i włączając wtedy zapłon. Później kolejno złącza 8 pinowe brązowe i czarne w bagażniku po lewej stronie. Na koniec jeszcze przekaźnik wycieraczek (pozycja 5+6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedz.

Niestety poprzednia wycieraczka to był również zamiennik i nie pracowała poprawnie, tzn. po użyciu tylnej wycieraczki i cofnięciu manetki do pozycji 0 wciąż pracowala)

Co to aktualnego silniczka jest tez problem (lub nie, sam nie wiem), że pracuje z prawej do lewej strony, a nie jak poprzednia z lewej do prawej. 

Co do przekaznika wycieraczek. Gdzie się znajduje? Pod kierownicą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...